RC models and accessories

More about category

Our RC models on the remote control and accessories for them comes from proven and quality manufacturers. In our offer there is something for everyone. Do you love cars and racing, or just encounter obstacles? Then visit the RC models cars and choose the right RC car for your free time. We go in their free time like the water? Then try our RC models ships and submarines. Or do you want something free, unlimited site traffic? Have a look at our RC models helicopters or RC models aircraft. If you did not address anything from that or you're looking for spare parts for your RC model , visit one of the remaining categories, where you can find many different kinds of RC models and accessories. We motors, batteries, chargers and fuel RC models . You can find us as well as construction materials in the construction RC models use and last but not least catalogs and books that RC models deal

Show filtering
Filter:
Manufacturers

13582 items

1:8 Jambo XP 6S Monster Truck 4WD RTR (Model 2022)

novinka
1:8 Jambo XP 6S Monster Truck 4WD RTR (Model 2022)
Pokud hledáte výkonný a opravdu drsný monster truck, vyzkoušejte Jambo! Tento model je ideální pro jakýkoliv terén – bez problémů zvládá bláto, dlouhé skoky a mnoho dalšího. Auto vyniká mimořádnou odolností, je vybaveno pohonem všech kol, nezávislým odpružením a aerodynamicky odladěnou karoserií. Součástí balení je vše kromě pohonných akumulátorů, baterií do vysílače a nabíječe.
C-00166-R 631,11 €
Stock
at the supplier
Buy

1:8 Dementor XP 6S Monster Truck 4WD RTR (Model 2022)

novinka
1:8 Dementor XP 6S Monster Truck 4WD RTR (Model 2022)
Pokud hledáte výkonný a opravdu drsný monster truck, vyzkoušejte Dementor! Tento model je ideální pro jakýkoliv terén – bez problémů zvládá bláto, dlouhé skoky a mnoho dalšího. Auto vyniká mimořádnou odolností, je vybaveno pohonem všech kol, nezávislým odpružením a aerodynamicky odladěnou karoserií. Součástí balení je vše kromě pohonných akumulátorů, baterií do vysílače a nabíječe.
C-00167-R 631,11 €
Stock
at the supplier
Buy

1:8 Kronos XP 6S Monster Truck 4WD RTR (Model 2022)

novinka
1:8 Kronos XP 6S Monster Truck 4WD RTR (Model 2022)
Pokud hledáte výkonný a opravdu drsný monster truck, vyzkoušejte Kronos! Tento model je ideální pro jakýkoliv terén – bez problémů zvládá bláto, dlouhé skoky a mnoho dalšího. Auto vyniká mimořádnou odolností, je vybaveno pohonem všech kol, nezávislým odpružením a aerodynamicky odladěnou karoserií. Součástí balení je vše kromě pohonných akumulátorů, baterií do vysílače a nabíječe.
C-00172-R 631,11 €
Stock
at the supplier
Buy

Kulový čep V2 M2,5/2 krátký (2 ks)

novinka
Kulový čep V2 M2,5/2 krátký (2 ks)
Kulové čepy typ V2 (plastové oko se závitem M2,5, ocelový černěný nitrocementovaný čep s krátkým krčkem, vnějším průměrem 5 mm a dírou pro šroub M2). Pro přesné spojení a zcela volný pohyb táhla ve všech rovinách. Doporučené použití v případech, kdy je požadována podstatně vyšší životnost než u kulových čepů typu V1. Souprava obsahuje imbus šrouby M2 a matice M2. K dispozici v barvě černé a bílé.
602333 -4% 2,09 € 2,01 €
Stock over 5 pcs
Buy

Kulový čep V2 M2/2 (2 ks)

novinka
Kulový čep V2 M2/2 (2 ks)
Kulové čepy typ V2 (plastové oko se závitem M2, ocelový černěný nitrocementovaný čep s vnějším průměrem 5 mm a dírou pro šroub M2). Pro přesné spojení a zcela volný pohyb táhla ve všech rovinách. Doporučené použití v případech, kdy je požadována podstatně vyšší životnost než u kulových čepů typu V1. Souprava obsahuje imbus šrouby M2 a matice M2. K dispozici v barvě černé a bílé.
602330 -4% 1,97 € 1,89 €
Stock over 5 pcs
Buy