Goods code: ICMDS1601
EAN: 4823044408955
premium range
Send a question
Product Description
ICM ICMDS1601 - 1:16 Army of Ice (Night King, Great Other, Wight)
Plastiková stavebnice ke slepení z produkce firmy ICM.
Charakteristika stavebnice:
  • Set obsahuje 60 plastikových výlisků pro stavbu 3 detailních figurek s výzbrojí a výstrojí.
Specifikace modelu:
  • měřítko: 1:16,
  • počet figurek: 3,
  • počet dílů: 60.
Potřebné barvy Tamiya:
  • doplníme.
Nutno dokoupit:
  • barvy,
  • lepidlo na plastikové modely,
  • ředidlo,
  • štětce.
Related products
62 items
Leštící fólie 8000 (3 ks)
Leštící fólie 8000 (3 ks)
Stock 4 pcs
Buy
Monday 18.05. it can be at your place
Modelling Knife w/ 25 Blades
Modelling Knife w/ 25 Blades
Temporarily
unavailable
Buy
Modelářský nůž s 25 čepelemi (modrý) – Tamiya Craft Tools
Temporarily
unavailable
Blocking Tweezers
Blocking Tweezers
Precizní pinzeta s nastavitelným uzavíracím mechanizmem je ideálním pomocníkem pro práci s drobnými díly. Pinzeta je vyrobena z kvalitní oceli, délka pinzety je 160 mm. Ideální pro práci s plastikovými modely nebo jemnou elektronikou. Tím, čím je tato pinzeta unikátní, je plynule stavitelný uzavírací mechanizmus. Sílu sevření tak máte dokonale pod kontrolou. Lze použít jako samosvornou i obyčejnou pinzetu.
Stock 3 pcs
Pin Vise w/ Drill – Academy Craft Tools
Praktický držák (minivrtačka) ze série Academy Craft Tools určená pro práci s vrtáky, závitníky, rýsovacími jehlami apod. Obsahuje dvě oboustranné kleštiny umožňující upnutí vrtáků o průměru 0,5 mm, 1,0 mm, 1,5–2,0 mm a 2,5–3,0 mm. Držák je v horní části vybaven otočnou šestihrannou hlavou, která při práci zajišťuje maximální pohodlí a efektivitu. Součástí balení je vrták o průměru 2,0 mm.