Goods code: ARA4306V4T2
EAN: 5052127048163
Send a question
  • Product Description
  • Technical Data:
Product Description
Arrma ARA4306V4T2 - 1:8 Arrma Typhon 223S BLX 4WD RTR DSC (Yellow)
Sestaveny RC model auta kategorie buggy Arrma Typhon 223S BLX 4WD v měřítku 1:8 s pohonem všech kol 4WD a stabilizací jízdy DSC. Pohon auta zajišťuje střídavý motor Spektrum 3100kV. Maximální rychlost modelu až 80 km/h. Součástí balení je volantový vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz a 4 tužkové baterie pro jeho napájení.
Maximální trakci zabezpečují osvědčené pneumatiky dBoots. Vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz poskytuje bezpečný provoz bez výpadků signálu. Pro bezstarostnou jízdu jsou na modelu použity voděodolné komponenty (regulátor, řídící jednotka a servo řízení).
Vlastnosti:
  • sestavený a plně vybavený RC model auta v měřítku 1:10;
  • kompatibilní s pohonnými LiPo akumulátory 2S–3S;
  • stálý pohon všech kol 4WD;
  • přední, středový a zadní diferenciál s kovovými převody;
  • olejové tlumiče s možností změny světlé výšky podvozku;
  • elektronická stabilizace jízdy DSC s možností deaktivace;
  • uchycení karoserie ze spodní strany pro čistý vzhled;
  • snadná výměna pohonného akumulátoru;
  • výkonný střídavý motor Spektrum 3100kV;
  • nucené chlazení elektroniky ventilátorem Arrma;
  • voděodolné digitální servo řízení Spektrum S662 s kovovými převody;
  • voděodolná řídící jednotka jednotka Spektrum SLT 2-v-1 DSC;
  • součástí balení je 3kanálový vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz.
Obsah balení
Balení obsahuje sestavený RC model buggy Arrma Typhon 223S BLX 4WD DSC v měřítku 1:8 s nainstalovanými komponenty: střídavý motor Spektrum 3100kV, řídící jednotka Spektrum SLT 2-v-1 DSC a servo řízení Spektrum S662.
V balení dále najdete volantový vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz, 4 články typu AA pro napájení vysílače, imbusové šroubováky, multifunkční klíč, podložky pro tlumiče, návod CZ a vícejazyčný manuál EN, DE, FR.
Nutno dokoupit
Příslušenství pro běžný provoz
Technical Data:
Typ Buggy
Šasi Kompozitní plast
Měřítko 1:8
Délka 511 mm
Šířka 306 mm
Výška 195 mm
Rozvor 328 mm
Rozměry akumulátorového lože 165×51×48 mm
Hmotnost 3010 g
Náhon 4WD
Motor Střídavý Spektrum Firma 3100kV