Send the site to e-mail:

Traxxas – firma pro milovníky modelů

Firma Traxxas vyrábí modely již od roku 1986, kdy svou činnost postavila na výrobě RC aut. O několik let později se proslavila výrobou lodí na dálkové ovládání. Svou výrobu dále také rozšířila na výrobu letadel, vozů monster truck, helikoptér i kvadrokopter.

Pro požitek z jízdy nejen Traxxas Summit

Jedním z nejoblíbenějších modelů této značky je bezpochyby Traxxas Summit, se kterým dokážete neuvěřitelné kousky. Tyto Monster modely jsou ojedinělé svými vlastnosti, kterým mohou konkurovat opravdu jen ty nejlepší RC modely. Záleží jen na vás, který z modelů této řady zvolíte. Pro adrenalin, nespočet zážitků a každodenní zábavu můžete volit i jiný druh aut - Traxxas Slash, Traxxas E-Revo, Traxxas X-Maxx, Traxxas Stampede apod.

Lodě, letadla, drony. Vše od Traxxas

S Traxxas RC modely zažijete spoustu zábavy. K dostání jsou modely pro malé i velké. A pokud zrovna neholdujete autům, jistě si vyberete z nabídky dronů. Traxxas Aton představuje univerzální dron pro každého. Díky třem letovým režimům zvládne řízení i naprostý začátečník. Samozřejmostí je i upevnění kamery GoPro, díky které získáte dechuberoucí záběry z opravdové výšky. Traxxas má samozřejmě i nabídku pro milovníky lodí. Například s Traxxas Spartan vás budou plavby bavit. Jedná se o kompletní sety lodí, se kterými rádi vyplujete.

Nabídka firmy Traxxas je opravdu široká. Neváhejte a vyberte si model podle svého gusta.

Produkty firmy Traxxas naleznete zde

Get free shipping

with orders over 3 000 CZK
(is only valid in the Czech Republic)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. All rights reserved.