Goods code: SPMXAE1100
EAN: 605482429150
Send a question
  • Product Description
  • Technical Data:
Product Description
Spektrum SPMXAE1100 - Spektrum Smart regulátor Avian 100A BL
Vlastnosti regulátoru Spektrum Smart Avian 100A:
  • telemetrie Smart v komplexním balíčku;
  • regulátor obsahuje rychlý a výkonný 32bitový procesor ARM M4;
  • více možností programování díky programovacímu boxu Smart;
  • dva napájecí výstupy BEC;
  • nadproudová a tepelná ochrana;
  • automatické odpojení LiPo při nízkém napětí;
  • funkce failsafe;
  • kompaktní rozměry a snadná instalace;
  • robustní plastové pouzdro s upevňovacími jazýčky;
  • hliníkový chladič pro vysokou účinnost;
  • nastavitelný a vysoce výkonný BEC;
Přenos dat po jednom vodiči
Kompatibilita konektorů IC5/EC5
Informace o Smart akumulátoru
Více možností programování
Důmyslná konstrukce s optimalizovaným chlazením
Obsah balení
Balení obsahuje Smart regulátor Avian 100A, samolepky Spektrum Smart a návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině.
Video
Technical Data:
Typ Střídavý
Použití RC modely letadel, vrtulníků
Napájení 3–6S LiPo
Proud 100 A
BEC 8 A
Délka 76 mm
Šířka 35 mm
Výška 33 mm
Hmotnost 126 g
Konektor IC5 12AWG
Výstupní konektor 4mm dutinky