Product inquiry
Master Stick RTF fialový
Goods code: HC1390A
Master Stick RTF fialový
| Price in e-shop with VAT: | 173,32 € |
|
Stock
Tuesday 14.04. you can have it at the Nademlejnská central store Wednesday 15.04. it can be at your place |
|
|
|
Buy |
| Buy | |
|
We have been on the business for 35 years = safe shopping and professional services |
|
Don't know how to choose? Are some parameters not clear to you? Write us your question and we will contact you with an answer.
Send a questionProduct Description
Hacker HC1390A - Master Stick RTF fialový
Univerzální model pro všechny příležitosti. Vhodný jako první model s křidélky pro méně pokročilé piloty, jako odolný poslušný model na všelijaké akrobatické kejkle a rekreační polétání pro zkušené piloty i jako dělník pro vlekání větroňů při aerovleku (ověřeno při vlekání větroňů série SKG – Blaník, Luňák, Fox a Swift z produkce firmy Hacker). Hlavní díly modelu jsou vyrobeny z expandovaného polypropylenu (EPP) a celoplošně potištěny v atraktivních barevných variantách.
Velká plocha křídla s polosymetrickým profilem zajišťuje výbornou stabilitu a velký rozsah rychlostí modelu. Rozměrná podvozková kola jsou zárukou snadných startů a přistání i na neupraveném terénu. Model má odnímatelný podvozek pro snadnější transport a schránku pro rychlou výměnu pohonné baterie. Model je značně předpracovaný a dodává se i kompletně vybaven a připraven k letu. Model lze vybavit plováky.
Nutno dokoupit
4-kanálovou RC soupravu, 4 mikroserva 9 g kat.č. HC4301, elektromotor M FORCE 2830CA-12 kat.č. HC3508, regulátor MC-22A kat.č. HC3370, pohonnou baterii LiPol 3S 1300 - 2200 mAh, kužel 28 mm kat.č. HC5320, vrtuli 10 / 4,7“, drobné nářadí pro sestavení modelu.
Technické parametry
Hmotnost: od 700 g
Rozpětí: 1200 mm
Délka: 940 mm
RC: 4
Elektromotor: MFORCE 2830CA-12