Goods code: KAV50.10.8642
EAN: 8596450025370
Send a question
Product Description
Kavan KAV50.10.8642 - T5050-3 turbokužel s kleštinou 50/5/8/M3
Precizní duralový TURBO kužel pro sklopnou vrtuli o průměru 50 mm s kleštinou 5,0mm, s 3 mm čepy pro vrtulové listy s kořenem o tlouštce 8 mm. Vyrobeno v České republice.