Goods code: KAV50.10.8640
EAN: 8596450025363
Send a question
Product Description
Kavan KAV50.10.8640 - Turbokužel s kleštinou 50/4/8/M3
Precizně vyrobený duralový turbokužel pro sklopnou vrtuli. Průměr kužele: 50 mm, průměr kleštiny: 4 mm, průměr čepů: 3 mm. Určeno pro vrtulové listy s kořenem o tloušťce 8 mm. Vyrobeno v České republice.