Goods code: KAV18.10008V
EAN: 8596450081772
Send a question
  • Product Description
  • Technical Data:
Product Description
Kavan KAV18.10008V - Přijímač Kavan R8 Vario
Pokročilý osmikanálový telemetrický přijímač 2,4GHz simultánního dvoufrekvenčního přenosového systému Twin 2,4 GHz se vstupními a výstupními porty S.BUS (až 24 kanálů). Integrovaný variometr, černá skříňka pro uchování základních letových dat. Automatické párování, bezdrátové aktualizace firmwaru. Hmotnost: 9,8 g, rozměry: 54×20×10 mm.
Je ideální zejména pro RC větroně, ale využijete jej i pro jiné RC modely. S podporou redundance ho lze zapojit jako primární přijímač přes S.BUS. S Twin 2,4GHz protokolem v tomto zapojení plnohodnotně pracují oba přijímače současně. Díky možnosti připojení F.BUS ho snadno a rychle napárujete i k několika nejrůznějším telemetrickým zařízením, která poskytují obousměrný přenos dat prostřednictvím jediného kabelu.
Přijímač disponuje integrovaným variometrem, který poskytuje přesnější a rychlejší měření a přenos údajů o nadmořské výšce a vertikální rychlosti. Umožňuje i okamžitou zvukovou zpětnou vazbu z varia pro vysílače Twin 2,4GHz.
Funkce:
  • zvýšená ochrana proti RF rušení a stabilnější RF přenos,
  • simultánní dvoufrekvenční přenosový systém Twin 2,4GHz s chytrým párováním,
  • funkce černé skříňky,
  • vysoký maximální provozní dosah,
  • bezdrátové aktualizace firmwaru (OTA),
  • 8 vysoce precizních PWM kanálů,
  • výstupní port S.BUS (16/24kanálový režim),
  • vstupní port S.BUS (s podporou redundantního zapojení 2 přijímačů),
  • F.BUS/S.Port.
Technical Data:
Rozměry 54×20×10 mm (D׊×V)
Hmotnost 9,8 g
Frekvence Dvojí simultánní 2,4 GHz
Rozsah provozního napětí 3,5–10 V (napájecí napětí min. 2,8 V).
Provozní proud 80 mA při 5 V
Vario – rozsah měření vertikální rychlosti ±10 m/s
Vario – rozsah a rozlišení výškoměru −700 m až 10 000 m, 0,1 m
Rozsah měření externího napětí přes AIN2 0–35 V (poměr děliče napětí baterie: 1:10)
Konektor antén IPEX4
Kompatibilita Dvoufrekvenční simultánní přenosový systém Twin 2,4 GHz