Goods code: KAV18.10006
EAN: 8596450081741
Send a question
  • Product Description
  • Technical Data:
Product Description
Kavan KAV18.10006 - Přijímač Kavan R6
Malý a lehký šestikanálový telemetrický 2,4GHz přijímač ACCESS a ACCST D16 se vstupními a výstupními porty S.BUS (až 24 kanálů). Černá skříňka pro uchování základních letových dat. Automatické párování, bezdrátové aktualizace firmwaru. Hmotnost: 4,2 g, rozměry: 33×15×9,7 mm.
Pokročilý 6kanálový telemetrický přijímač 2,4GHz přenosových systémů ACCESS a ACCST D16. Disponuje 6 vysoce precizními PWM kanály a 16 nebo 24kanálovým režimem pomocí S.BUS. Dvě odnímatelné antény s konektorem IPEX4 poskytují plnou sílu signálu v celém dosahu.
Funkce:
  • zvýšená ochrana proti RF rušení a stabilnější RF přenos,
  • přenosové režimy ACCESS a ACCST D16 s chytrým párováním,
  • základní podpora funkce černé skříňky,
  • 6 vysoce precizních PWM kanálů,
  • výstupní port S.BUS(16/24kanálový režim),
  • vstupní port S.BUS (s podporou redundantního zapojení 2 přijímačů),
  • telemetrie v plném dosahu (S.Port nebo F.BUS),
  • bezdrátové aktualizace firmwaru (OTA),
  • detekce napětí externí baterie/zařízení.
Technical Data:
Rozměry 33×15×9,7 mm (D׊×V)
Hmotnost 4,2 g
Počet kanálů 6 PWM kanálů + režim 16/24 kanálů přes S.BUS
Rozsah provozního napětí 3,5–10 V
Provozní proud <65 mA při 5 V
Provozní dosah >2 km (plný dozsah, může se lišit podle aktuálních okolních podmínek)
Rozsah měření externího napětí přes AIN2 0–35 V (poměr děliče napětí baterie: 1:10)
Konektor antén IPEX4
Kompatibilita 2,4GHz vysílače ACCESS / ACCST D16