LED programovací box

Customer line 9 am - 6 pm: +420 774 590 258 | Do you need help?
Price in e-shop with VAT: | 68,15 € |
Stock
Friday 01.08. you can have it at the Nademlejnská central store Monday 04.08. it can be at your place |
|
|
Buy |
Buy |
Don't know how to choose? Are some parameters not clear to you? Write us your question and we will contact you with an answer.
Send a questionElektronický střídavý 120A regulátor (ESC) řady QuicRun pro střídavé motory bez senzorů. Kompletně voděodolný a prachuvzdorný s vestavěným výkonným spínaným BEC obvodem 6,0/7,4 V/5 A určený pro short course trucky a monster trucky v měřítku 1:10. Napájení 2S–4S LiPo. Ideální pro bezsenzorové motory velikosti 3660 nebo 4268.
Regulátor QuicRun WP 10BL120 G2 nabízí vše potřebné pro plné využití potenciálu vašeho terénního short course trucku nebo monster trucku. Nabízí širokou škálu 10 programovatelných parametrů pro dokonalé přizpůsobení motoru, podvozku a trati.
Pokud berete ježdění s vaší nabušenou „desetinou“ se střídavým motorem vážně, vodotěsný regulátor otáček QuicRun WP 10BL120 G2 od Hobbywingu je pro vás to pravé!
Vlastnosti:
Programovatelné parametry:
Obsah balení
Balení obsahuje střídavý bezsenzorový regulátor otáček QuicRun WP 10BL120 G2 s kabely a návod k obsluze.
Použití | Auto |
Typ | Střídavý |
Trvalý proud [A] | 120 |
Max. špičkový proud [A] | 760 |
LiPo [čl.] | 2–4 |
BEC napětí [V] | 6,0/7,4 |
BEC proud (max.) [A] | 5 |
Délka [mm] | 52,8 |
Šířka [mm] | 39,8 |
Výška [mm] | 38.2 |
Hmotnost [g] | 119 |
Regulace | Obousměrná |
Vstup pro senzory | Ne |
Programovatelný | Ano |
Odolnost vůči vodě | Vodovzdorný |
2 items
This website is using cookies
In order to improve our services, we use cookies on this website. For more information go to Terms and conditions for use of website.