Goods code: HP157-RX-R84
EAN: HP0157.RX-R84-V2-LBT
Send a question
  • Product Description
  • Technical Data:
Product Description
RadioMaster HP157-RX-R84 - RadioMaster R84 FrSky D8 Compatible PWM přijímač
RadioMaster R84 FrSky D8 Compatible PWM přijímač. Přijímač je vybaven 4 porty pro připojení běžných serv PWM. Napájecí napětí: 4,5–8,4 V, rozměry: 17×11 mm, hmotnost: 2 g. Přijímač je vybaven dvěma anténami o délce cca 60 mm.
Technical Data:
Počet PWM kanálů 4
Frekvenční pásmo 2400–2483,5 MHz
Napájecí napětí 4,5–8,4 V
Kompatibilita FrSky D8 Compatible
Výstupní formát PWM
Délka antény 60 mm
Rozměry 17×11 mm