Goods code: B-2200-7.2V-NIMH-TAMIYA
EAN: 6928493354483
Send a question
  • Product Description
  • Technical Data:
Product Description
Gens Ace - Acepow Electronics Co. Ltd B-2200-7.2V-NIMH-TAMIYA - Gens Ace NiMh 2200mAh 7.2V Tamiya Plug
NiMH akumulátor Gens Ace určený pro RC modely aut a lodí.
Technical Data:
Použití RC mody aut a lodí
Napětí 7,2 V
Kapacita 2200 mAh
Počet článků 6
Rozměry 138x48x25 mm
Hmotnost 292 g
Max. nabíjecí proud 1C (2,2 A)