Goods code: AS23061500
EAN: 45423061500
Send a question
  • Product Description
  • Technical Data:
Product Description
T-MOTOR AS23061500 - Střídavý motor AS2306 KV1500
Technical Data:
Otáčky na Volt 1500 kV
Proud na prázdno (10 V) 0,7 A
Max. proud (180 s) 16 A
Max. výkon (180 s) 168 W
Vnitřní odpor 96,5 mΩ
Počet článků LiPo 2–3S
Doporučený regulátor otáček 20 A
Doporučená vrtule GWS 8×4" (3S), 9×5", 10×6" (2S)
Průměr hřídele 4 mm
Průměr motoru 28 mm
Délka motoru 19 mm