Odeslat stránku na e-mail:
E-flite Air Tractor 1.5m PNP

E-flite Air Tractor 1.5m PNP

Náhled produktu - E-flite Air Tractor 1.5m PNP

Dostupnost:
Skladem 1 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 8 059 Kč
Cena na prodejně: 8 299 Kč
+
Výrobce: E-flite
Kód zboží: EFL16475

Popis produktu

Populární americké zemědělské letadlo Air Tractor nabízí E-flite jako RC model o rozpětí 1,5 m v zářivě žlutém zbarvení. Model je vybaven extra funkcemi, jako jsou LED navigační a přistávací světla, štěrbinové klapky. Samozřejmostí je podvozek s velkými koly. Velká kabina s pilotem a palubní deskou a řadou maketových doplňků včetně znázornění paneláže skvěle dotváří maketový vzhled.

Výborné letové vlastnosti jsou samozřejmostí, protože Air Tractor disponuje schopností krátkého vzletu a přistání STOL (Short Take Off and Landing). Zvládne ale i akrobacii nebo létat maketově jako práškovací letadlo.

Společnost Air Tractor byla založena v roce 1978, nyní je předním výrobcem letadel určených pro zemědělské, hasičské a jiné užitkové práce. Letadla Air Tractor se vyváží do více než 30 zemí po celém světě.

RC model E-flite Air Tractor je dolnoplošník pro středně pokročilé až zkušené piloty. Speciálně vyladěný motor a 3listá vrtule s regulátorem 50 A poskytují fantastický výkon. Model lze napájet jak LiPo akumulátorem 3S s kapcitou 2200–3200 mAh, tak 4S akumulátorem pro takřka neomezený vertikální výkon, a to bez jakýchkoli úprav.

Funkční štěrbinové klapky sníží rychlost letu, a tak umožní krátký vzletu a přistání (STOL). Robustní podvozek a kola s velkými pneumatikami umožňují, aby Air Tractor létal z betonu, trávy, štěrku nebo jiných povrchů.

Nainstalujte volitelné plováky (obj. č.: EFL5261) a přidejte do svých oblíbených letových míst velké rybníky nebo jezera. Dokoupit si můžete také lyžový podvozek (obj. č.: EFLA970) pro vlety a přistání na sněhu.

Hotové zbarvení a povrchová úprava obtisky poskytuje vynikající viditelnost, kterou ještě zvýrazní LED navigační a přistávací světla.

Vlastnosti modelu Air Tractor:

 • RC model zemědělského užitkového práškovacího letadla;
 • výborné letové vlastnosti;
 • schopnost krátkého vzletu a přistání (STOL);
 • sportovní a akrobatické schopnosti;
 • 50A střídavý regulátor otáček je kompatibilní s 3–4S LiPo akumulátory;
 • funkční štěrbinové klapky pro kratší vzlet a přistání;
 • nainstalovaná serva s kovovými převody;
 • robustní podvozek s velkými pneumatikami;
 • volitelné plováky ve stylu EDO s řiditelnými kormidly (prodávají se samostatně);
 • volitelné lyže pro létání na sněhu (prodávají se samostatně);
 • funkční LED přistávací, navigační a záblesková světla;
 • hotové zbarvení s řadou detailů, prolisy, paneláž apod.;
 • lehká, odolná a vyztužená kompozitní konstrukce z EPO;
 • rychlá a snadná montáž pomocí šroubů, není třeba lepidla;
 • Snadná instalace dvoudílného křídla a výškovky.

Výkonný motor BL10

Model má nainstalovaný výkonný střídavý motor BL10 800kV, který je osazen 3listou vrtulí 11×7,5" a regulátorem Eflite 50A. Díky dostatečnému výkonu je možné provádět základní akrobacii. Pokud chcete větší porci výkonu, použijte 4S LiPo akumulátr.

Tuhá a lehká konstrukce

Model je vyroben z pevného a odolného materiálu EPO, který je za tepla vstřikován do forem. Výsledkem je vynikající vzhled a propracovaná lehká konstrukce pro co možná nejlepší zážitek z letu. Kormidla a všechny ovládací prvky jsou již nainstalovány ve výrobním závodě.

Osvětlení modelu

Air Tractor přichází s realistickými LED přistávacími, navigačními a zábleskovými světly, která jsou napájena z pohonného akumulátoru.

Rychlá montáž

K dokončení modelu nepotřebujete žádné lepidlo, protože díly se sestaví nebo zacvaknou na své místo během chvíle. Dvoudílné křídlo a výškovka výrazně usnadňují přepravu a skladování.

Nainstalované klapky

Vztlakové klapky zvyšují vztlak, model se pak může pohybovat nižšími rychlostmi. Vzlet i přistání tak může probíhat na kratší dráze.

Přístup k elektronice

Přístup k baterii je možný po odejmutí krytu trupu, jehož součástí je kabina. Proto je výměna baterie velmi snadná a pohodlná.

Obsah balení

Balení obsahuje dokončený model E-flite Air Tractor 1.5m s nainstalovanou pohonnou jednotkou, regulátorem otáček, servy a LED osvětlením. Součástí balení je i produktový manuál.

Nutno dokoupit

Ke zprovoznění modelu budete potřebovat 6kanálovou RC soupravu (vysílač a přijímač), LiPo akumulátor 3–4S s kapacitou 2200–3200 mAh vybavený konektorem EC3/IC3 a kompatibilní nabíječ.

Technické informace

Druh stavebnice PNP
Konstrukce EPO
Náročnost pilotáže Mírně pokročilí
Typ Civilní
Rozpětí 1498 mm
Délka 978 mm
Letová hmotnost 1680–1770 g
Nosná plocha 30,5 dm²
Plošné zatížení 55–58 g/dm²
Elektro pohon Střídavý BL10 800kV
Regulátor E-flite 50A

Ke stažení

Manuál Manuál 0 B

Videa

Dotaz na produkt: E-flite Air Tractor 1.5m PNP

Kód zboží: EFL16475

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat