V důsledku vládního nařízení jsou od pondělí 28. 12. všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1× 400W AC

Náhled produktu - Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1× 400W AC

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 5 729 Kč
Cena na prodejně: 5 899 Kč
+
Výrobce: Spektrum
Kód zboží: SPMXC2040I
novinka

Popis produktu

Nabíječ Spektrum Smart G2 S1400 1× 400W AC nové generace s technologií SMART přináší nejmodernější uživatelsky přívětivé prostředí, ovládání tlačítky, výstup s konektory IC3/IC5 a displej 320×240 IPS LCD. USB výstup 5 V/2A. Moderní ergonomická skříň s gumovými úchyty.

S výkonem až 400 W pro rychlé nabíjení a schopností nabíjet baterie na integrovaném výstupu s konektory IC3 nebo IC5 nabízí nabíječ S1400 všestranný a skutečně bezproblémový způsob nabíjení. Nabíječ S1400 je univerzální a nabíjí všechny známé typy baterií a je kompatibilní s konektory EC3 a EC5. Používejte jej společně s bateriemi Spektrum Smart G1 nebo G2 a budete ohromeni jeho neuvěřitelnou funkčností a výkonem.

Užitné vlastnosti přístroje:

 • až 400W příkon pro rychlé nabíjení;
 • balancuje články baterií Smart G2 s jedním jedním datovým kabelem;
 • funkce Auto Charge rozpozná parametry nabíjení baterie SMART a automaticky zahájí nabíjení;
 • SMART software nabíječe sleduje a ukládá potřebná data o bateriích SMART;
 • obsahuje nabíjecí výstupní konektory IC3 a IC5.

Díky nabíječi S1400 Smart G2 AC je nabíjení baterie jednodušší, než kdykoli předtím. Jeho funkce automatického nabíjení rozpozná parametry vaší Spektrum SMART baterie, jako je typ článků a rychlost nabíjení, po připojení nabíjecího kabelu automaticky zahájí bezpečné nabíjení. Čas zobrazený na displeji nabíječe odpočítává čas do úplného nabití baterie Smart a její připravenosti k použití.

Balancování článků baterií Smart G2 je stejně jednoduché. Nabíječ S1400 srovná články vaší baterie Smart G2 LiPo prostřednictvím jediného IC datového kabelu. Není zde již žádný konektor balancéru.

Aktualizovaná a zlepšená funkce uživatelského rozhraní nabíječe S1400 Smart G2 AC obsahuje nové, intuitivní nabídky, ikony a navigační nástroje. Má snadno srozumitelný záznam historie a výkonu baterií SMART a poskytuje informace které potřebujete, abyste mohli poznat stav vaší baterie.

Vstupní a výstupní port USB vám umožňují nabíjet sekundární zařízení a aktualizovat firmware nabíječe, abyste měli vždy nejnovější verzi. Nabíječ S1400 Smart G2 AC také obsahuje vypínač ON/OFF, ventilátor chlazení, odnímatelný napájecí kabel a elegantní pouzdro s gumovými úchyty, které se perfektně hodí na váš pracovní stůl a do boxu nebo přepravní tašky.

Vlastnosti S1400 Smart G2:

 • vysoký výkon až 400W;
 • pro baterie Smart G2 je použit datový kabel;
 • funkce Auto Charge rozpozná a nabije baterií SMART;
 • SMART software nabíječe sleduje a ukládá potřebná data o bateriích SMART;
 • výstupní konektory IC3 a IC5 jsou kompatibilní s EC3 a EC5;
 • velký displej 320×240;
 • na displeji se odpočítává zbývající čas nabíjení;
 • protiskluzová a snadno použitelná tlačítka;
 • intuitivní menu, přehledné uživatelské funkce;
 • výstupní porty USB pro aktualizaci firmwaru a nabíjení sekundárních zařízení;
 • vypínač ON/OFF eliminuje potřebu odpojení napájení ze sítě;
 • účinný chladicí ventilátor s nízkou hlučností;
 • elegantní a robustní kufřík pro přepravu a skladování přístroje.

Výstup s konektory IC3 nebo IC5

Nabíječ Spektrum S1400 Smart G2 AC obsahuje výstupní konektory IC3 a IC5. Pomocí posuvníku nad konektory vyberte konektor IC3 nebo IC5 a poté můžete ihned nabíjet baterii proudem až 20 A s příkonem až 400 W. Baterie Smart G2 můžete nabíjet a balancovat jenom jedním připojením do konektoru IC3 nebo IC5®. Není nutný kabel s konektorem balancéru!

Lepší uživatelské rozhraní

Aby nabíječ S1400 G2 poskytoval co nejlepší přehled v menu, obsahuje velký 2,8"¨displej a příjemné uživatelské rozhraní s vylepšenými nabídkami, ikonami a navigačními nástroji. Pro maximální bezpečnost, jednoduchost a snadnost nabíjení, nová funkce automatického nabíjení rozpozná parametry pro nabíjení SMART baterie, jakmile připojíte baterii, nabíječ automaticky zahájí správné nabíjení.

Odpočítávání času do nabití

Na displeji nabíječe AC S1400 G2 se odpočítávají v reálném čase hodiny a minuty, a to až do úplného nabití baterie SMART.

Moderní a funkční design

Elegantní skříň nabíječe se perfektně hodí na váš pracovní stůl a do vašeho přepravního boxu. Napájecí síťový kabel je odnímatelný pro snazší přepravu. Pryžové rukojeti vám pomohou bezpečně držet nabíječ při připojování a vyjímání baterií. Vstupní a výstupní porty USB vám umožňují aktualizovat firmware nabíječky a nabíjet sekundární zařízení. Mezi další funkce patří integrovaný vypínač napájení a chladicí ventilátor s nízkou hlučností.

Technické informace

Napájení AC
Nabíjecí proud 0,1–20 A
Nabíjecí výkon 400 W
Vybíjecí proud 1,5 A
Vybíjecí výkon 10 W
Počet článků Li-Po 1S–6S
Počet článků Li-Po HV 1S–6S
Počet článků Li-Fe 1S–6S
Počet článků Li-Ion 1S–6S
Počet článků olověné 1–12 S
Počet článků NiMH/NiCd 1–16 S
Délka 145 mm
Šířka 144 m
Výška 105 mm
Hmotnost 1015 g

Dotaz na produkt: Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1× 400W AC

Kód zboží: SPMXC2040I

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat