V důsledku vládního nařízení jsou v současné době všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

Letadla elektro

Více o kategorii

Sekce RC letadel s elektromotorem, obsahuje mnoho různých druhů RC letadel, v různých stupních sestavenosti a to jak pro začátečníky tak pokročilé. Letadla označená RTF jsou plně sestavena a po nabití akumulátoru připravena k letu. Modely ARF obsahují všechny základní díly v celku, ale je k nim nutné dokoupit další příslušenství a následně je sestavit. V nabídce jsou makety skutečných letadel, akrobatická RC letadla, samokřídla, delty, kluzáky, větroně atd. Letadla se dále dělí do kategorií podle rozpětí křídel (do 1000 mm, 1001–1999 mm, nad 2000 mm).

 

FILTROVAT PODLE...
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat