Odeslat stránku na e-mail:
Průvodce nákupem modelů

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

Váš pomocník při výběru modelu

Chcete si pořídit RC model, ale nevíte, který zvolit? Vybíráte dárek pro muže a došla Vám přitom fantazie? Sháníte nějaký konkrétní plastikový model? Nebo jen potřebujete dokoupit příslušenství pro Vaše modelářství? Ať už na našich stránkách hledáte cokoli, s orientací ve světě modelů a správným výběrem Vám pomůže náš nákupní průvodce.

Dárky

Vybrat originální dárek, který obdarovaného skutečně potěší, mnohdy není jednoduchý úkol. Obzvlášť tvrdým oříškem bývají dárky pro muže. Chcete-li být originální, zapomeňte na otřepanou klasiku v podobě pánské kosmetiky či drahého alkoholu, a raději své peníze investujte do něčeho smysluplnějšího. Takový RC model či plastikový model každého muže či kluka nejen příjemně překvapí, ale zaručeně mu přinese i dlouhé hodiny nekonečné zábavy. To samé platí i při výběru dárků pro děti. Naše modely na dálkové ovládání či plastikové stavebnice Vaše děti nejen pobaví, ale probudí v nich i kreativitu. V nepřeberném množství naší nabídky si vybere každý bez ohledu na věk!

Průvodce výběrem dárků

Plastikové modely

Plastikové modely jsou už dlouhá léta nedílnou součástí světa stavebnic a kreativních hraček. Milují je malí i velcí, a nabízí mnohdy dlouhé hodiny plné zábavy a tvořivosti. Plastikové modely jsou ve své podstatě přesnými maketami skutečných objektů – ať už jde o auta, lodě, letadla či jiné dopravní prostředky, vojenskou techniku či pracovní stroje anebo budovy.

Průvodce výběrem plastikových modelů

 

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat