Vážení zákazníci, o státních svátcích 5. a 6.7 bude otevřena prodejna v OC Šestka a v OC Letňany. Prodejny v Nademlejnské a Karolíny Světlé budou uzavřeny. Přejeme Vám příjemné prázdniny.

Váš pomocník při výběru modelu

Chcete si pořídit RC model, ale nevíte, který zvolit? Vybíráte dárek pro muže a došla Vám přitom fantazie? Sháníte nějaký konkrétní plastikový model? Nebo jen potřebujete dokoupit příslušenství pro Vaše modelářství? Ať už na našich stránkách hledáte cokoli, s orientací ve světě modelů a správným výběrem Vám pomůže náš nákupní průvodce.

Dárky

Vybrat originální dárek, který obdarovaného skutečně potěší, mnohdy není jednoduchý úkol. Obzvlášť tvrdým oříškem bývají dárky pro muže. Chcete-li být originální, zapomeňte na otřepanou klasiku v podobě pánské kosmetiky či drahého alkoholu, a raději své peníze investujte do něčeho smysluplnějšího. Takový RC model či plastikový model každého muže či kluka nejen příjemně překvapí, ale zaručeně mu přinese i dlouhé hodiny nekonečné zábavy. To samé platí i při výběru dárků pro děti. Naše modely na dálkové ovládání či plastikové stavebnice Vaše děti nejen pobaví, ale probudí v nich i kreativitu. V nepřeberném množství naší nabídky si vybere každý bez ohledu na věk!

Průvodce výběrem dárků

Plastikové modely

Plastikové modely jsou už dlouhá léta nedílnou součástí světa stavebnic a kreativních hraček. Milují je malí i velcí, a nabízí mnohdy dlouhé hodiny plné zábavy a tvořivosti. Plastikové modely jsou ve své podstatě přesnými maketami skutečných objektů – ať už jde o auta, lodě, letadla či jiné dopravní prostředky, vojenskou techniku či pracovní stroje anebo budovy.

Průvodce výběrem plastikových modelů

 

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2022. Všechna práva vyhrazena