Odeslat stránku na e-mail:
RC letadla pro muže

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

Letadlo na dálkové ovládání pro muže

Skvělým dárkem pro muže je dozajista i RC letadlo. V našem e-shopu si vybere úplně každý – pořídit zde můžete jak RC modely letadel pro začátečníky, tak RC letadla pro zkušenější modeláře.

RC modely letadel pro začátečníky

RC modely letadel pro začátečníky se vyznačují jednoduchou ovladatelností a vysokou odolností materiálu při případné havárii. Patří mezi ně kompletní sety letadel, které jsou ideálními dárky pro muže, kteří s RC modely teprve začínají a nebo nemají chuť si celý model sestavovat sami. Tento typ letadel na dálkové ovládání nevyžaduje žádnou speciální zručnost – stačí jen nabít baterii, vybavit vysílač tužkovými akumulátory a můžete vzlétnout!

Stavebnice RC letadel

Naopak, pokud sháníte dárek pro chlapa, který si vše rád sestaví sám, tak mu určitě uděláte radost některou z našich stavebnic v rozsypu. Tyto RC modely letadel jsou určeny pro zkušené modeláře, kteří mají vlastní dílničku a jsou dostatečně zruční a trpěliví na to, aby dokázali svůj model dotáhnout k dokonalosti.

RC delty a samokřídla

Originální dárky pro muže, kteří v sobě mají hravého ducha, naleznete také v kategorii Samokřídla a delty. Tato speciální RC letadla jsou určena především k „vyblbnutí“ a combatovým soubojům, kde se piloti snaží jeden druhého nárazem sestřelit z oblohy. Díky použitému materiálu jsou tato RC letadla téměř nerozbitná. Ideální dárek například pro staršího syna!

RC kluzáky - větroně

Skvělým dárkem pro muže, kteří s RC modely teprve začínají mohou být například i kluzáky - větroně.  Tato RC letadla mají výborné letové vlastnosti, což je činí skvělými RC modely pro začátečníky, a zároveň si s nimi užijí spoustu zábavy i zkušení letci.  Větroně se ovládají pomocí výškovky a směrovky, sofistikovanější RC modely jsou pak ovládány i křidélky.

RC letadlo se spalovacím motorem vs. RC letadlo s elektromotorem

Při výběru dárku pro muže v podobě letadla na dálkové ovládání může být rozhodujícím kritériem i typ motoru. RC modely letadel s elektromotorem jsou již plně vybavené a není potřeba je nijak sestavovat. Naopak RC modely letadel se spalovacím motorem vyžadují ještě následné sestavení. Existují dva typy těchto RC letadel: s označením AFR a s označením KIT.  RC modely s označením ARF (Almost Ready to Fly) obsahují základní díly a jsou připraveny pro instalaci spalovacího motoru a další elektroniky. RC letadla s označením KIT obsahují většinou předseknuté, nebo laserem vyřezané dřevěné díly, nosníky a další příslušenství (lože motoru, kryt kabiny) a jsou vhodné pro zkušenější modeláře.

Ať už tedy sháníte dárek pro přítele, kterému jde především o zážitek z letu,  nebo dárek pro dědečka, který si užije i samotné sestavení RC modelu - v naší nabídce si rozhodně vyberete!

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat