Letadlo na dálkové ovládání pro muže

Skvělým dárkem pro muže je dozajista i RC letadlo. V našem e-shopu si vybere úplně každý – pořídit zde můžete jak RC modely letadel pro začátečníky, tak RC letadla pro zkušenější modeláře.

RC modely letadel pro začátečníky

RC modely letadel pro začátečníky se vyznačují jednoduchou ovladatelností a vysokou odolností materiálu při případné havárii. Patří mezi ně kompletní sety letadel, které jsou ideálními dárky pro muže, kteří s RC modely teprve začínají a nebo nemají chuť si celý model sestavovat sami. Tento typ letadel na dálkové ovládání nevyžaduje žádnou speciální zručnost – stačí jen nabít baterii, vybavit vysílač tužkovými akumulátory a můžete vzlétnout!

Stavebnice RC letadel

Naopak, pokud sháníte dárek pro chlapa, který si vše rád sestaví sám, tak mu určitě uděláte radost některou z našich stavebnic v rozsypu. Tyto RC modely letadel jsou určeny pro zkušené modeláře, kteří mají vlastní dílničku a jsou dostatečně zruční a trpěliví na to, aby dokázali svůj model dotáhnout k dokonalosti.

RC delty a samokřídla

Originální dárky pro muže, kteří v sobě mají hravého ducha, naleznete také v kategorii Samokřídla a delty. Tato speciální RC letadla jsou určena především k „vyblbnutí“ a combatovým soubojům, kde se piloti snaží jeden druhého nárazem sestřelit z oblohy. Díky použitému materiálu jsou tato RC letadla téměř nerozbitná. Ideální dárek například pro staršího syna!

RC kluzáky - větroně

Skvělým dárkem pro muže, kteří s RC modely teprve začínají mohou být například i kluzáky - větroně.  Tato RC letadla mají výborné letové vlastnosti, což je činí skvělými RC modely pro začátečníky, a zároveň si s nimi užijí spoustu zábavy i zkušení letci.  Větroně se ovládají pomocí výškovky a směrovky, sofistikovanější RC modely jsou pak ovládány i křidélky.

RC letadlo se spalovacím motorem vs. RC letadlo s elektromotorem

Při výběru dárku pro muže v podobě letadla na dálkové ovládání může být rozhodujícím kritériem i typ motoru. RC modely letadel s elektromotorem jsou již plně vybavené a není potřeba je nijak sestavovat. Naopak RC modely letadel se spalovacím motorem vyžadují ještě následné sestavení. Existují dva typy těchto RC letadel: s označením AFR a s označením KIT.  RC modely s označením ARF (Almost Ready to Fly) obsahují základní díly a jsou připraveny pro instalaci spalovacího motoru a další elektroniky. RC letadla s označením KIT obsahují většinou předseknuté, nebo laserem vyřezané dřevěné díly, nosníky a další příslušenství (lože motoru, kryt kabiny) a jsou vhodné pro zkušenější modeláře.

Ať už tedy sháníte dárek pro přítele, kterému jde především o zážitek z letu,  nebo dárek pro dědečka, který si užije i samotné sestavení RC modelu - v naší nabídce si rozhodně vyberete!

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat