Počínaje pondělím 10. 5. jsou opět otevřeny všechny pobočky PM, a to ve své obvyklé otevírací době. Těšime se na vaši návštěvu!

Samokřídla a delty

Více o kategorii

Samokřídla a delty jsou speciální RC letadla určená především k „vyblbnutí“ a combatovým soubojům, kde se piloti snaží jeden druhého nárazem „sestřelit“ z oblohy. Díky použitému materiálu (EPP) jsou modely téměř nerozbitné, což je zároveň činí vhodným prvním letadlem pro začátečníky. Samokřídla a delty bývají určeny takřka vždy pro pohon elektromotorem, přesto se dají na modelářských letištích výjimečně vidět i samokřídla poháněná spalovacími motory. K samokřídlům s označením ARF, je nutné dokoupit určité veškeré příslušenství (RC souprava, elektromotor apod.). RC souprava musí být vybavena tzv. Delta mixem pro mix křidélek a výškového kormidla. Toto ovšem dnešní RC soupravy poskytují již běžně.

 

FILTROVAT PODLE...
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat