Letadla na dálkové ovládání pro kluky

Hraček pro chlapce existuje v dnešní době na trhu celá řada. Jen některé z nich ale mají potenciál stát se těmi nejoblíbenějšími, se kterými si bude chtít hrát pořád. A právě takovou hračkou může být třeba letadlo na dálkové ovládání!

RC modely letadel pro začátečníky

Vhodným dárkem pro malé kluky nebo pro chlapce, kteří ještě nemají s létáním s RC modely zkušenosti, jsou RC letadla pro začátečníky. Tato letadla na dálkové ovládání se vyznačují snadnou ovladatelností a vysokou odolností vůči nárazům.

RC letadla sety vs. stavebnice RC letadel

RC letadlo pro kluka můžete pořídit také v kategorii kompletních setů letadel, u kterých nemusíte nic sestavovat a po pořízení Vám stačí jen nabít baterii a vybavit vysílač tužkovými akumulátory.  Pokud ale sháníte hračku pro staršího a tvořivého chlapce, poohlédněte se po tom správném RC letadlu mezi stavebnicemi v rozsypu. Zde je již potřeba trocha zručnosti a trpělivosti a možná i dospělácké pomoci při sestavování letadla, o to větší ale požitek bude Váš chlapec mít, až letadlo poprvé vzlétne!

RC větroně - kluzáky

RC letadlo pro chlapce můžete vybírat i podle typu letadla. V nabídce máme například kluzáky – větroně, které mají výborné letové vlastnosti a jsou tak vhodnými RC modely pro začátečníky i pokročilejší letce.  Ovládají se pomocí výškovky a směrovky, složitější RC modely jsou pak ovládány i křidélky.

RC delty, samokřídla

Skvělou hračkou pro kluka může být ale také RC letadlo v podobě samokřídla či delty. Tato RC letadla se vyznačují vysokou odolností vůči nárazům a díky svému materiálu jsou téměř nezničitelná. Dají se s nimi pořádat zábavné combatové souboje, kdy se piloti snaží nárazem sestřelit jeden druhého z oblohy! Ideální dárek pro kluky na „blbnutí“ venku.

RC letadla na spalovací motor vs. RC letadla s elektromotorem

I zde se můžete při výběru hračky na dálkové ovládání pro chlapce rozhodovat dle typu motoru.  RC letadla na spalovací motor jsou vhodným dárkem spíše pro starší chlapce a zkušenější modeláře. Naopak s RC letadly s elektromotorem si užijí spoustu zábavy jak začátečníci, tak pokročilí letci. Výhodou těchto RC modelů je to, že se nemusí nijak sestavovat a jsou nenáročné na údržbu.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat