RC letadla pro děti

Dalšími z oblíbených RC modelů na našem webu jsou bezpochyby letadla na dálkové ovládání pro děti. Vybírat tu opět můžete z nepřeberného množství RC letadel – od těch kompletně sestavených až po složitější stavebnice.

RC letadla pro začátečníky

Vhodnými letadly na dálkové ovládání pro děti jsou RC letadla pro začátečníky. Tyto RC modely se vyznačují snadnou ovladatelností a vysokou odolností proti nárazům. Nadupadné RC letadlo pro Vaše dítě můžete vybírat také v kategorii Kompletní sety RC letadel. Jak již název napovídá – není potřeba nic složitě sestavovat. Po zakoupení modelu zpravidla stačí nabít baterie, vybavit vysílač tužkovými akumulátory a pak už jen vyrazit ven! V nabídce máme jak dokonalé makety, tak například větroně nebo letadla na dálkové ovládání pro děti už od 8 let!

RC samokřídla a delty

Zajímavé jsou rozhodně i RC samokřídla a delty, která jsou rovněž výbornou volbou při výběru letadel na dálkové ovládání pro děti. Jejich výhodou je vysoká odolnost vůči nárazu a haváriím, což činí tyto RC modely téměř nerozbitnými! Vaše děti si tak mohou užívat dramatické a drsné letecké bitvy a combatové souboje, při kterých se piloti snaží sestřelit jeden druhého z oblohy.

Stavebnice RC modelů letadel

Vhodnými letadly na dálkové ovládání pro starší děti pak můžou být složitější stavebnice RC letadel, kde je potřeba trocha zručnosti a trpělivosti. Jakmile ale hotové RC letadlo vzlétne, bude to pro Vaše dítě o to větší odměna!

RC letadla se spalovacím motorem vs. RC letadla se spalovacím motorem

Stejně jako u ostatních RC modelů pro děti, můžete i u RC letadel vybírat dle typu motoru. RC letadla na spalovací motor jsou určena pro zkušenější modeláře a velké děti. Naopak RC letadla elektro si užijí jak pokročilí, tak úplní začátečníci. Tato letadla jsou kompletně sestavená a jsou tak skvělou volbou při výběru prvního letadla na dálkové ovládání pro děti.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat