V důsledku vládního nařízení jsou od pondělí 28. 12. všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

E-flite T-28 Trojan 1.1m PNP

Náhled produktu - E-flite T-28 Trojan 1.1m PNP

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 5 339 Kč
Cena na prodejně: 5 499 Kč
+
Výrobce: E-flite
Kód zboží: EFL08275
novinka

Popis produktu

Oblíbený RC model E-flite T-28 Trojan o rozpětí 1,1 m v provedení PNP je pokračovatelem jednoduchých modelů od ParkZone, který byl uveden před více než deseti lety. Nová, výkonnější verze pro 3S a 4S LiPo. Výborné letové vlastnosti, odolná EPO konstrukce, pevný podvozek.

North American T-28 Trojan byl U.S. armádní cvičný letoun, používaný od roku 1952 do roku 1984. Originální Trojan měl rámovou kabinu a výkonný hvězdicový motor, který mu udělil maximální rychlost více než 280 mil za hodinu. Nyní i vy můžete řídit model tohoto atraktivního letounu a užívat si všech výhod moderních technologií.

Jedná se o ideální model do kufru vašeho auta, je praktický, lehký a nenáročný na pohonné baterie. Je kdykoli k dispozici aby vám poskytl skvělou zábavu. Model nemusíte demontovat, díky rozpětí křídla 1,1 m se dá snadno přepravovat, přenášet i skladovat. Vystačíte si s levnou LiPo baterií 3S 2000 mAh, model skvěle létá, nemá zatahovací podvozek ani klapky, bez nichž se však snadno obejde. Pokud létáte na trávě, lze podvozek odejmout, startovat z ruky a přistávat na břicho. Pokud zatoužíte po vyšším výkonu, použijete 4S LiPo akumulátor a užijete se možnosti vyšší akrobacie.

Konstrukce z pevného a odolného materiálu EPO, vyrobeného ve formách, umožňuje výrobu i plasticky složitých detailů a tvarů v lehké a přitom odolné podobě. Výsledkem je vynikající vzhled a propracovaná lehká konstrukce. Model je dodáván prakticky hotový, sestavíte jej pouze pomocí několika málo šroubů, doplníte pohonnou baterii, přijímač a máte hotovo

Vlastnosti modelu T-28 Trojan:

  • vyšší výkony, větší rychlost a lepší akrobatické schopnosti;
  • výborné letové vlastnosti cvičného modelu;
  • střídavý motor je kompatibilní s bateriemi 3S a 4S, a to bez nutnosti úprav nebo dodatečných nastavení;
  • pro levné baterie 3S a 4S 1800–2200 mAh a vynikající výkony;
  • regulátor 30 A podporuje telemetrický přenos napětí, proudu, otáček motoru a dalších dat v reálném čase;
  • pevnější uložení motoru, ramen řízení příďového podvozku a nosníku křídla;
  • lehká a odolná, kompozitem vyztužená konstrukce EPO;
  • hotové zbarvení kamufláži U.S. Army;
  • rychlá a snadná montáž (není nutné lepidlo).

Větší schopnosti

Lehká, odolná a vyztužená konstrukce draku modelu z EPO byla přepracována tak, aby zvládala větší výkon, vyšší rychlost a akrobacii s vyšší energií. Kombinace pevnějšího uložení motoru, příďového podvozku a silnějšího nosníku křídla umožní modelu T-28 Trojan zvládat větší zatížení konstrukce.

Větší výkony

Nainstalovaná střídavá pohonná jednotka s telemetrickým regulátorem a speciálně vyladěným motorem, který poskytuje dostatek tahu s baterií 3S LiPo nebo vyšší rychlost a neomezený vertikální výkon s baterií 4S, a to bez nutnosti jakýchkoli úprav.

Možnosti telemetrie

T-28 Trojan 1.1m je vybaven regulátorem, který může poskytovat řadu telemetrických dat v reálném čase – otáčky motoru, proud, napětí baterie a další, prostřednictvím kompatibilních přijímačů a vysílačů vybavených Spektrum AirWare (včetně DX6e a 8e, DX6 G2, DX6 G3, DX8 G2, DX9, NX6, NX8, NX10, iX12, iX20 a dalších).

Snadná montáž

Pro finální montáž nepotřebujete žádné lepidlo, proto T-28 Trojan 1,1m můžete mít připraven k letu za kratší dobu, než je potřeba k nabití baterie! A i když se vejde smontovaný téměř do jakéhokoli kufru auta, můžete křídlo pro ještě snazší skladování a přepravu sundat.

Hotová kabina

Maketovost modelu umocní efektní a hotová kabina, která je vybavena figurkou pilota, sedačkou i kokpitem. Kabina je umístěna na odklápěcím krytu trupu.

Kryt trupu

Potřebujete vyměnit LiPo baterii? Žádný problém, během chvíle je hotovo. Stačí zvednout zadní část krytu, který je přidržován na místě pomocí magnetu. Přístup je umožněn nejenom k baterii, ale i k servům a přijímači.

3kolý podvozek

Každý, kdo okusil pojíždění, start či přistání s 3kolovým podvozkem ví, že je to poloviční práce oproti 2kolovému uspořádání s podvozkem záďového typu. Jednoduchý drátový podvozek lze snadno odejmout, start provést hodem z ruky a přistát na břicho trupu na trávě.

Obsah balení

V balení setu je obsažen model letadla E-flite T-28 Trojan 1.1m s nainstalovanými součástmi (střídavý motor 3226-930kV 14-P, střídavý regulátor 30 A, 2× servo A382, 2× servo A381), produktový manuál a návod v češtině.

Nutno dokoupit

Pro uvedení modelu do provozu budete potřebovat vlastní RC soupravu (vysílač a přijímač) pohonnou LiPo baterii 3S/4S s kapacitou 1800–2200 mAh a konektorem EC3 a vhodný nabíječ.

Technické informace

Druh stavebnice PNP
Konstrukce EPO
Náročnost pilotáže Mírně pokročilí
Typ Vojenský historický
Rozpětí 1118 mm
Délka 914 mm
Letová hmotnost 1080 g
Nosná plocha 20,3 dm
Plošné zatížení 53,2 g/dm
Elektro pohon Střídavý 3226-930kV 14-P

Ke stažení

Manuál Manuál 0 B

Videa

Dotaz na produkt: E-flite T-28 Trojan 1.1m PNP

Kód zboží: EFL08275

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

T-28 Trojan 1.1m: E-flite pilot.
EFL08210
Dočasně
nedostupné
189 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat