V důsledku vládního nařízení jsou od pondělí 28. 12. všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

E-flite T-28 Trojan 1.1m BNF Basic

Náhled produktu - E-flite T-28 Trojan 1.1m BNF Basic

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 5 919 Kč
Cena na prodejně: 6 099 Kč
+
Výrobce: E-flite
Kód zboží: EFL08250
novinka

Popis produktu

Oblíbený RC model E-flite T-28 Trojan o rozpětí 1,1 m v provedení BNF je pokračovatelem jednoduchých modelů od ParkZone, který byl uveden před více než deseti lety. Nová, výkonnější verze pro 3S a 4S LiPo s telemetrií Smart a volitelnou ochranou letové obálky SAFE pro začátečníky.

North American T-28 Trojan byl U.S. armádní cvičný letoun, používaný od roku 1952 do roku 1984. Originální Trojan měl rámovou kabinu a výkonný hvězdicový motor, který mu udělil maximální rychlost více než 280 mil za hodinu. Nyní i vy můžete řídit model tohoto atraktivního letounu a užívat si všech výhod moderních technologií.

Jedná se o ideální model do kufru vašeho auta, je praktický, lehký a nenáročný na pohonné baterie. Je kdykoli k dispozici aby vám poskytl skvělou zábavu. Model nemusíte demontovat, díky rozpětí křídla 1,1 m se dá snadno přepravovat, přenášet i skladovat. Vystačíte si s levnou LiPo baterií 3S 2000 mAh, model skvěle létá, nemá zatahovací podvozek ani klapky, bez nichž se však snadno obejde. Pokud létáte na trávě, lze podvozek odejmout, startovat z ruky a přistávat na břicho. Pokud zatoužíte po vyšším výkonu, použijete 4S LiPo akumulátor a užijete se možnosti vyšší akrobacie.

Konstrukce z pevného a odolného materiálu EPO, vyrobeného ve formách, umožňuje výrobu i plasticky složitých detailů a tvarů v lehké a přitom odolné podobě. Výsledkem je vynikající vzhled a propracovaná lehká konstrukce. Model je dodáván prakticky hotový, sestavíte jej pouze pomocí několika málo šroubů, doplníte pohonnou baterii, spárujete s vaším vysílačem a máte hotovo. Elektronika je kompletně nainstalována, model pohání střídavý motor 3226-930kV s regulátorem 30 A. Na svém místě jsou i 4 serva Spektrum A381, A382 a 6kanálový přijímač Spektrum AR631.

Vlastnosti modelu T-28 Trojan:

 • vyšší výkony, větší rychlost a lepší akrobatické schopnosti;
 • výborné letové vlastnosti cvičného modelu;
 • střídavý motor je kompatibilní s bateriemi 3S a 4S, a to bez nutnosti úprav nebo dodatečných nastavení;
 • pro levné baterie 3S a 4S 1800–2200 mAh a vynikající výkony;
 • regulátor 30 A podporuje telemetrický přenos napětí, proudu, otáček motoru a dalších dat v reálném čase;
 • přijímač Spektrum AR631 s telemetrií a špičkovou technologií DSMX;
 • snadné létání s inovativní a volitelnou ochranou letové obálky SAFE Select;
 • bezkonkurenční stabilita s exkluzivní technologií AS3X;
 • pevnější uložení motoru, ramen řízení příďového podvozku a nosníku křídla;
 • lehká a odolná, kompozitem vyztužená konstrukce EPO;
 • hotové zbarvení kamufláži U.S. Army;
 • rychlá a snadná montáž (není nutné lepidlo).

Stabilizace AS3X

Přijímač Spektrum je vybaven technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje 3osé MEMS gyro a akcelerometr. Díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný.

Technologie SAFE Select pro začátečníky

Díky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje míru stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.

Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci. Je zcela na vás, zda chcete technologii SAFE používat, či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta, či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout a zapnout i za letu pomocí volného kanálu vysílače.

Výhody funkce SAFE Select:

 • Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.
 • Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače.
 • Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.

Větší schopnosti

Lehká, odolná a vyztužená konstrukce draku modelu z EPO byla přepracována tak, aby zvládala větší výkon, vyšší rychlost a akrobacii s vyšší energií. Kombinace pevnějšího uložení motoru, příďového podvozku a silnějšího nosníku křídla umožní modelu T-28 Trojan zvládat větší zatížení konstrukce.

Větší výkony

Nainstalovaná střídavá pohonná jednotka s telemetrickým regulátorem a speciálně vyladěným motorem, který poskytuje dostatek tahu s baterií 3S LiPo nebo vyšší rychlost a neomezený vertikální výkon s baterií 4S, a to bez nutnosti jakýchkoli úprav.

Možnosti telemetrie

T-28 Trojan 1.1m je vybaven regulátorem, který může poskytovat řadu telemetrických dat v reálném čase – otáčky motoru, proud, napětí baterie a další, prostřednictvím kompatibilních přijímačů (včetně AR631 nainstalovaného ve verzi BNF Basic ) a vysílačů vybavených Spektrum AirWare (včetně DX6e a 8e, DX6 G2, DX6 G3, DX8 G2, DX9, NX6, NX8, NX10, iX12, iX20 a dalších).

Snadná montáž

Pro finální montáž nepotřebujete žádné lepidlo, proto T-28 Trojan 1,1m můžete mít připraven k letu za kratší dobu, než je potřeba k nabití baterie! A i když se vejde smontovaný téměř do jakéhokoli kufru auta, můžete křídlo pro ještě snazší skladování a přepravu sundat.

Hotová kabina

Maketovost modelu umocní efektní a hotová kabina, která je vybavena figurkou pilota, sedačkou i kokpitem. Kabina je umístěna na odklápěcím krytu trupu.

Kryt trupu

Potřebujete vyměnit LiPo baterii? Žádný problém, během chvíle je hotovo. Stačí zvednout zadní část krytu, který je přidržován na místě pomocí magnetu. Přístup je umožněn nejenom k baterii, ale i k servům a přijímači.

3kolý podvozek

Každý, kdo okusil pojíždění, start či přistání s 3kolovým podvozkem ví, že je to poloviční práce oproti 2kolovému uspořádání s podvozkem záďového typu. Jednoduchý drátový podvozek lze snadno odejmout, start provést hodem z ruky a přistát na břicho trupu na trávě.

Obsah balení

V balení setu je obsažen model letadla E-flite T-28 Trojan 1.1m s nainstalovanými součástmi (střídavý motor 3226-930kV 14-P, střídavý regulátor 30 A, 2× servo A382, 2× servo A381, přijímač Spektrum AR631), produktový manuál a návod v češtině.

Nutno dokoupit

Pro uvedení do provozu doplníte vlastní vysílač Spektrum DSMX/DSM2 pohonnou LiPo baterii 3S/4S s kapacitou 1800–2200 mAh a konektorem EC3 a nabíječ.

Technické informace

Druh stavebnice BNF
Konstrukce EPO
Náročnost pilotáže Mírně pokročilí
Typ Vojenský, historický
Rozpětí 1118 mm
Délka 914 mm
Letová hmotnost 1080 g
Nosná plocha 20,3 dm
Plošné zatížení 53,2 g/dm
Elektropohon Střídavý 3226-930kV 14-P

Ke stažení

Manuál Manuál 0 B

Videa

Dotaz na produkt: E-flite T-28 Trojan 1.1m BNF Basic

Kód zboží: EFL08250

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

T-28 Trojan 1.1m: E-flite pilot.
EFL08210
Dočasně
nedostupné
189 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat