1:32 ″Motörhead″ Tour Truck (Gift Set)

Náhled produktu - 1:32 ″Motörhead″ Tour Truck (Gift Set)

Dostupnost:
Skladem 2 ks

Nademlejnská - eshop 2 ks
Cena v e-shopu s DPH: 1 709 Kč
Cena na prodejně: 1 799 Kč
+
Výrobce: Revell
Kód zboží: 407654

Popis produktu

Bastards on Tour – tento originální truck v barvách nejrychlejší a nejhlasitější heavy-metalové skupiny Motörhead. Tato stavebnice nesmí chybět ve sbírce žádného skalního fanouška společnosti Lemmy & Co.

Charakteristika stavebnice:

 • jednodílná kabina se samostatnou mřížkou chladiče,
 • jednoduchá stavba tahače a návěsu,
 • jednodílný rám návěsu,
 • mnoho chromovaných dílů včetně ráfků a vnějších zpětných zrcátek,
 • přehledný stavební návod,
 • součástí stavebnice je 6 základních akrylových barviček Revell (5 ml), lepidlo na plastikové modely Revell Contacta Professional Mini a štětec.

Specifikace modelu:

 • měřítko: 1:32,
 • délka: 552 mm,
 • počet dílů: 102,
 • obtížnost: 3.

Doporučené barvy Revell:

 • 07, 09, 99, 301, 302, 374.

Nutno dokoupit:

 • barvy (volitelně).

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)

Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20–25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5–10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.

Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Ke stažení

Dotaz na produkt: 1:32 ″Motörhead″ Tour Truck (Gift Set)

Kód zboží: 407654

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2022. Všechna práva vyhrazena

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat