1:18 Traxxas TRX-4M Chevrolet K10 1979 RTR (červený)

Cena v e-shopu s DPH: 4 994 Kč
Sleva -2 %
Cena na prodejně: 5 099 Kč
Skladem 2 ks Doprava zdarma
Koupit
Koupit
MŮŽETE MÍT IHNED NA PRODEJNĚ:
Nademlejnská - eshop 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
Čtvrtek 07.12. může být u Vás
Výrobce: Traxxas
Kód zboží: TRA97064-1-RED

Nevíte si rady s výběrem? Nejsou Vám některé parametry jasné? Napište nám Váš dotaz a my Vás s odpovědí kontaktujeme.

Poslat dotaz
 • Popis produktu

 • Technické informace

Popis produktu

RC model auta Traxxas TRX-4M Chevrolet K10 1979 v edici High Trail s vyšší světlou výškou, většími koly, úžasnou všestranností a schopnostmi. Kovový podvozek, čtyřbodové zavěšení, olejové tlumiče, úhel zatáčení 45°, bezsponková karoserie, přední LED světlomety. Akumulátor 2S LiPo, USB nabíječ a vysílač jsou součástí balení!

Zažijte velkou zábavu s menším RC modelem auta Traxxas TRX-4M Chevrolet K10 1979, který se pohodlně vejde do batohu a užijete si s ním spoustu zábavy, ať už doma, na dvorku či v terénu. Model je ve verzi High Trail Edition a má továrně instalovanou sadou pro vyšší světlou výšku, kterou doplňují větší pneumatiky, pro ještě lepší terénní schopnosti.

Špičkově vybavený model v kompaktním měřítku 1:18 si zachovává výborné jízdní vlastnosti větších modelů 1:10. S pohonem 4×4 a detailní licencovanou karoserií překonáte všechny překážky hravě a stylově. Vše potřebné je obsahem balení, a to včetně USB nabíječe a akumulátoru LiPo 7,4 V 750 mAh s dobou jízdy až 60 minut.

Prodloužený podvozek TRX-4M eliminuje všechny nedostatky malých modelů a vyráží na trať plně vybaven s kovovým rámem podvozku, čtyřbodovým zavěšením, olejovými tlumiči, úhlem zatáčení 45°, ještě vyšší světlou výškou, výkonem a odolností Traxxas. Jako u ostatních modelů je k dispozici široká paleta příslušenství, tuningových dílů a kompletní náhradní díly.

Licencovaná karoserie je zpracována do nejmenších detailů až s maketovou přesností včetně chromovaný prvků a ochranného rámu korby. Ať už na trati nebo vystavený na poličce bude model vždy vypadat úžasně.

Nejnovější inovace v podobě bezsponkové karoserie je obsažena i zde. Demontáž karoserie pomocí skrytého zobáčku je otázka okamžiku. Pro večerní vyjížďky je v předních světlometech instalované LED osvětlení.

Pro model byla vyvinuta nová řídící jednotka ECM-2.5 a výkonný stejnosměrný motor 180 87T. Do jednotky jsou integrované všechny přednosti modelů TRX jako voděodolné provedení, výběr ze tří jízdních režimů nebo možnost instalace osvětlení Pro Scale (prodává se samostatně) s realistickými funkcemi světel.

Vlastnosti RC modelu:

 • instalovaná sada Long Arm Ligt Kit pro vyšší světlou výšku o 35 %;
 • větší pneumatiky 2,4" Mickey Thompson Baja Pro XS;
 • prodloužené šasi a rozvor;
 • model je kompletně sestaven a připraven k jízdě;
 • licencovaná detailně provedená karoserie Chevrolet K10 1979 z ABS;
 • chromované komponenty karoserie, včetně ochranného rámu korby;
 • bezsponkové upínání karoserie;
 • přední světlomety s LED;
 • kovové profily podvozku;
 • čtyřbodové zavěšení náprav;
 • Náhon 4×4, pevný diferenciál, stejnoběžné CV klouby;
 • zatáčení předních kol 45° na obě strany;
 • olejové tlumiče GTM;
 • 1" chromované disky s terénními pneumatikami, hex 7 mm;
 • výkonný stejnosměrný motor 180 87T;
 • řídící jednotka s třemi jízdními režimy, precizní vysílač TQ;
 • výkonné servo řízení s kovovým hlavním kolem;
 • baterie a USB nabíječ;
 • voděodolná elektronika;
 • doba jízdy až 60 min.

Vyšší světlá výška

Továrně instalovaná sada TRX-4M Long Arm Lift kit zvyšuje světlou výšku o 35 % pro lepší průchodnost terénem. Instalováno je o 18 mm delší šasi s prodlouženým rozvorem na 162 mm, což zajišťuje autentické proporce a vyšší stabilitu.

Větší pneumatiky

Pneumatiky Mickey Thompson Baja Pro XS s průměru 2,4" jsou o 4,9 mm větší než standardní pneumatiky na TRX-4M.

Karoserie s LED světlomety

Detailně propracovaná karoserie s čirými okny, chromovými prvky a ochranným rámem korby je vybavena LED osvětlením předních světlometů. Model je dále nachystán pro montáž Pro Scale osvětlení (prodává se samostatně). Zachován je bezsponkový systém uchycení karoserie.

Prodloužený kovový rám podvozku

Prodloužený podvozek s delším rozvorem tvoří dva ocelové profily ve tvaru C spojené plastovými příčníky, tím je zajištěna tuhá konstrukce minimalizující kroucení. Těžší komponenty, jako je baterie a motor jsou uloženy na dně podvozku pro zachování nízkého těžiště. Použity jsou nižší věže tlumičů a lože řídící jednotky pro instalaci karoserie typu pick-up.

Nižší věže tlumičů

Model s instalovanou sadou Long Arm Lift Kit obsahuje nižší věže tlumičů, čímž je zvýšena světlá výška podvozku. Lože řídící jednotky je sníženo, aby mohla být použita karoserie typu pick-up.

Zavěšení pro Trial

TRX-4M používá sofistikované čtyřbodové zavěšení pevných náprav s robustními táhly a koncovkami s kulovými čepy.

Náhon 4×4

Náhon 4×4 je realizován prostřednictvím pevných diferenciálů. Pro extrémně hladký chod jsou na přední nápravě stejnoběžné CV klouby.

Teleskopické hřídele

Teleskopické středové hnací hřídel umožňují plný chod zavěšení a rovněž jsou opatřeny stejnoběžnými CV klouby.

Úhel zatáčení 45°

Úhel zatáčení předních kol 45° dodává modelu výjimečně malý poloměr otáčení a vysokou manévrovatelnost, která se hodí vhodnou pro jízdu v interiéru či při trialových jízdách přes překážky. Proti jiným modelům této velikosti má TRX-4M poloměr otáčení až o 50 % menší.

Olejové tlumiče GTM

TRX-4M je vybaven tlumiči GTM naplněnými olejem pro hladkou jízdu a realistické jízdní vlastnosti. Tlumiče absorbují nárazy a jízda je hladká bez poskakování. Tlumiče se vyznačují:

 • snadným nastavením předpětí pružin podložkami,
 • vysokým zdvihem a olejovou náplní,
 • dvojitými O-kroužky pro dokonalé utěsnění.

Snadná demontáž akumulátoru

Promyšlený systém uchycení akumulátoru v přepážce pomocí gumového pásu je maličkost, která však velmi zjednoduší a zrychlí výměnu akumulátoru. Pružný gumový pás navíc akumulátor pevně zafixuje.

Terénní kola a pneumatiky

Na chromovaných 1" discích s osmi otvory jsou nalepeny větší pneumatiky Mickey Thompson Baja Pro XS s agresivním dezénem pro úžasný vzhled a lepší trakci. Unašeč je šestihran 7 mm.

Držák tažného zařízení

Obsahem balení je prodloužený držák, na který lze instalovat tažné zařízení pro přívěsný vozík. Přívěsný vozík včetně tažného zařízení je k dispozici jako tuningový díl (prodává se samostatně).

Licencovaná karoserie

Karoserie je vyrobena z ABS plastu, který je odolný a umožňuje zachytit mnoho detailů. Obsaženy jsou chromované prvky jako přední mřížka chladiče, přední a zadní nárazník, boční zrcátka, kliky a ochranný rám korby.

V předních světlometech je instalováno efektní LED osvětlení, které lze volitelně (není obsahem balení) rozšířit o osvětlení ochranného rámu korby a multifunkční osvětlení Pro Scale. Montáž a demontáž karoserie je snadná díky západkovému systému.

Servo řízení

Digitální nano servo Traxxas servo 2065T se stejnosměrným motorem je voděodolné. Převody serva jsou nylonové a pro vysokou odolnost je hlavní kolo převodů kovové.

Výkonný motor

Stejnosměrný motor Titan 180 87T poskytuje široký záběr od nízkých otáček pro technickou jízdu, až po vyšší rychlost pro přejezdy. Pevná mezizubová vůle je přesně vymezena a nepotřebuje seřízení.

Řídící jednotka

Nová řídící jednotka ECM-2.5 v sobě integruje regulátor i s přijímače. Elektronika je chráněna ve voděodolné krabičce. Obsaženy jsou funkce: LVD – ochrana proti podvybití LiPo akumulátoru, snadné nastavení jedním tlačítkem EZ-Set a tři speciální jízdní režimy.

Napájení maximálně 2S LiPo akumulátorem. Výkonný BEC s napětím 6 V pro servo. Přesné a spolehlivé ovládání na frekvenci 2,4 GHz. Jednotka je připravena pro připojení Pro Scale osvětlení. Lze spárovat s vysílači TQi – jen základní nastavení.

Jízdní režimy:

 • Sport Mode – plyn, zpátečka a brzda (bez automatické brzdy v neutrálu)
 • Trail Mode – plyn, zpátečka a brzda (pozvolná brzda v neutrálu), vhodné pro sjezdy
 • Crawler Mode – plyn, okamžitá brzda v neutrálu, umožňuje přechod do zpátečky bez dvojího zmáčknutí. Vhodné pro technickou jízdu

RC souprava Traxxas TQ 2.4GHz

Model se ovládá prostřednictvím dvoukanálového proporcionálního volantového vysílače Traxxas TQ 2.4GHz – provoz bez rušení. Vysílač je napájen pouze čtyřmi články typu AA (tužkové baterie).

Na vysílači je otočný ovladač, kterým se trimuje řízení kol (aby model jel rovně, pokud je volant ve středové pozici). Indikace stavu baterií ve vysílači je indikována LED diodou. Na vysílači lze nastavit reverz na kanálu plynu a řízení.

Pohonný akumulátor

Přiložený akumulátor 2S LiPo s kapacitou 750 mAh poskytuje výkonné napájení pro až 1 hodinu provozu. Speciálně navržený konektor se zapojuje přímo do řídící jednotky.

USB nabíječ

Součástí balení je USB nabíječ pro pohodlné nabíjení. Speciálně navržený ID konektor je bezpečný a neumožňuje chybné zapojení. Stav nabití je zobrazen pomocí LED na nabíječi. I když je nabíječ možné napájet z jakéhokoliv USB-A výstupu, pro rychlé nabíjení proudem až 2 A je nutné mít dostatečně výkonný USB zdroj.

Poznámka: Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Obsah balení

Balení obsahuje RC model auta Traxxas TRX-4M Chevrolet K10 1979 High Trail Edition s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Titan 180 87T, řídící jednotka ECM-2.5, servo řízení 2065T. V balení dále najdete volantový vysílač Traxxas TQ 2.4GHz, pohonný LiPo akumulátor 7,4 V s kapacitou 750 mAh, USB nabíječ, klíče imbus (1,5 a 2,0 mm), křížový klíč, podložky pod pružiny, prodloužený držák pro tažné zařízení, návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP.

Videa

Technické informace

Typ Expediční
Šasi Kovové, ocelové C-profily
Měřítko 1:18
Délka 269 mm
Šířka 127 mm
Výška 127 mm
Rozvor 162 mm
Světlá výška podvozku 40 mm
Prostor pro baterie 50,5×31 mm (délkaךířka)
Hmotnost 468 g
Náhon 4WD
Motor Stejnosměrný 180 87T
Přední kola Disky 1" (25,4×12,5 mm), pneu (61,9×25,6 mm)
Zadní kola Disky 1" (25.4 x 12.5 mm), pneu (61,9×25,6 mm)
Doba jízdy 60–90 min
Rychlost 4 km/h
Olej tlumičů 20 wt, 200 cSt, 60 cc

Ke stažení

Náhradní díly a související produkty

194 položek

1:18 Traxxas Chevrolet K10 1979: Karoserie červená

1:18 Traxxas Chevrolet K10 1979: Karoserie červená
Traxxas karoserie Chevrolet K10 1979 pro šasi TRX-4M s delším rozvorem 162 mm (High Trail). Bezsponková karoserie v měřítku 1:18 z materiálu ABS. Kompletní včetně čirých oken, přední mřížky, bočních zrcátek, klik dveří a dalších doplňků. Vyžaduje přední a zadní nárazník (obj. č. TRA9835).
TRA9811-RED -2% 2 049 Kč 2 007 Kč
Skladem
u dodavatele
Koupit
Čtvrtek 07.12. na prodejně Nademlejnská Pátek 08.12. může být u Vás

1:18 Traxxas Chevrolet K10 1979: Karoserie modrá

1:18 Traxxas Chevrolet K10 1979: Karoserie modrá
Traxxas karoserie Chevrolet K10 1979 pro šasi TRX-4M s delším rozvorem 162 mm (High Trail). Bezsponková karoserie v měřítku 1:18 z materiálu ABS. Kompletní včetně čirých oken, přední mřížky, bočních zrcátek, klik dveří a dalších doplňků. Vyžaduje přední a zadní nárazník (obj. č. TRA9835).
TRA9811-BLUE -2% 2 049 Kč 2 007 Kč
Skladem
u dodavatele
Koupit
Čtvrtek 07.12. na prodejně Nademlejnská Pátek 08.12. může být u Vás

Tato webová stránka používá cookies

Za účelem zkvalitnění našich služeb používáme na této stránce soubory cookies. Pro více informací přejděte na Podmínky pro používání internetových stránek.

Funkční Tyto cookies potřebujeme pro zobrazení a správnou funkci webu.
Analytické a preferenční Shromažďování a používání měřicího kódu Google Analytics nám dovoluje provádět analýzu návštěvnosti a webového provozu stránek a umožňuje nám zachytit informace o návštěvách naší webové stránky.
Pro profilování a remarketing Google AdWords remarketing a Facebook remarketing. Využívání těchto cookies umožňuje na základě smluvního vztahu s těmito společnostmi zobrazovat při návštěvě jiných webových stránek reklamu na naši společnost a produkty.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat