Vážení zákazníci, o státních svátcích 5. a 6.7 bude otevřena prodejna v OC Šestka a v OC Letňany. Prodejny v Nademlejnské a Karolíny Světlé budou uzavřeny. Přejeme Vám příjemné prázdniny.

1:10 Traxxas Rustler VXL RTR (zelený)

Náhled produktu - 1:10 Traxxas Rustler VXL RTR (zelený)

Dostupnost:
Skladem 1 ks

OC Letňany 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 8 799 Kč
Cena na prodejně: 9 999 Kč
+
-12%sleva
Výrobce: Traxxas
Kód zboží: TRA37076-74-GRN
akční cena

Popis produktu

RC auto Traxxas Rustler VXL je plně sestavená 2WD truggy s poháněnými zadními koly. Pohon zajišťuje výkonný střídavý motor Velineon 550, model auta jezdí rychlostí až 70 km/h! Novinkou je vysílač Traxxas TQi 2.4GHz s možností instalace BlueTooth modulu a přijímač se stabilizací TSM. Auto je osazeno novou převodovkou Magnum 272R.

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas Rustler VXL:

 • nově instalována prémiová převodovka Magnum 272R;
 • nejnovější RC souprava Traxxas TQi 2.4GHz s telemetrií a možností instalace BlueTooth modulu;
 • výkonný střídavý čtyřpólový motor Velineon 550;
 • voděodolný elektronický regulátor otáček VXL-3S;
 • voděodolné digitální servo 2075 High Torque;
 • stavitelná třecí spojka;
 • teleskopické hřídele s kulovými čepy;
 • nabarvená karoserie;
 • olejové tlumiče, lepené pneumatiky.

Převodovka Magnum 272R

Náhon 2WD je realizován přes novou převodovku Magnum 272R, která je upravena pro vysoký výkon. Převodka obsahuje hliníkové lože s pevně vymezenou mezizubovou vůlí, kovové převody a diferenciál pro distribuci výkonu na zadní kola. Všechny hřídele převodovky jsou uloženy v kvalitních zapouzdřených kuličkových ložiscích. Integrovaná nastavitelná třecí spojka umožní drobné proklouznutí při akceleraci, čímž pohltí prvotní ráz motoru, a tím chrání ostatní komponenty.

Olejové tlumiče

Olejové tlumiče Ultra Shocks mají exkluzivní X-kroužek pro snížení tření s vynikající odolností proti úniku oleje. Zcela nový design karosérie podtrhuje jeho ladné linie se zdařilou dravou grafikou, nízko položené těžiště dává autu skvělé jízdní vlastnosti.

Kola

Pneumatiky jsou na discích nalepeny, kvalitní pryžová směs pneumatik zajišťuje skvělou přilnavost na všech površích, terénní vzorek na zadní nápravě pro přenos výkonu, drážkované pneumatiky na přední pro vynikající řízení.

Elektronický regulátor Traxxas VXL-3S

Voděodolný elektronický regulátor otáček Traxxas VXL-3S se třemi jízdními režimy, podporou moderních vysokokapacitních LiPo akumulátorů a snadným ovládáním tlačítkem EZ-Set. Regulátor VXL-3S je vybaven tréninkovým režimem, který omezuje plný plyn na úroveň 50 %. Díky tomu se mohou začínající jezdci nebo děti postupně seznámit s vlastnostmi modelu a připravit se na plnou sílu auta. Tepelná ochrana, pozlacené konektory, jednoduché ovládání a intuitivní signalizace dvoubarevnou LED diodou.

Režimy regulátoru VXL-3S

 • Sport – jedná se o výchozí režim, který umožňuje jízdu vpřed, brzdění a jízdu vzad.
 • Race – režim vhodný pro závodění. Je možná jízda vpřed a brzda (zpátečka není k dispozici).
 • Training – režim vhodný pro děti nebo začínající jezdce. Je možná jízda vpřed s omezením výkonu na 50 %, brzda a jízda vzad opět s omezením výkonu na 50 %.

Výkonný střídavý motor

Střídavý motor Velineon 550 je přesně naladěn pro použití v RC autech 1:10.Modelům aut poskytuje dokonalou rovnováhu mezi výkonem a optimální účinností. Další výhodou je vysoká životnost, která je určena pouze kuličkovými ložisky. Ložiska lze zakoupit v rámci servisní sady pod objednacím číslem TRA3352R.

Motor řady 550 má 4pólovou konstrukci, která oproti dvoupólové verzi zajišťuje až dvojnásobný kroutící moment. Rotor je dynamicky vyvážen a pro zvýšení pevnosti opředen kevlarovou tkaninou.

Přijímač Traxxas TQi

RC přijímač Traxxas pro vysílače Traxxas TQi se vyznačuje jednoduchou obsluhou a párováním pomocí tlačítka. Stav přijímače je indikován LED diodou. V přijímači jsou integrovány 3osé MEMS senzory pro učení polohy přijímače.

5ti kanálový přijímač je také vybaven dvěma konektory pro zapojení telemetrických čidel RPM (otáčky) a V/T (napětí/teplota). Dále lze k 4pinovém konektoru připojit rozšiřující modul telemetrie, do kterého můžete zapojit až další 6 čidel, včetně velmi přesného GPS senzoru rychlosti.

Traxxas Stability Management

Stabilizační systém Traxxas Stability Management (TSM) umožňuje zažít nejen výkon, rychlost, zrychlení a projíždění zatáček extrémní rychlostí, ale zaručuje mnohem jednodušší řízení a kontrolu na kluzkých površích, jako jsou prach, hladký beton, nebo dokonce led a sníh.

V přijímači je integrováno MEMS 3osé gyro a akcelerometr, který řádově 100× za vteřinu vyhodnocuje pohyb modelu a vhodnými zásahy do řízení předních kol korigují směr jízdy modelu. Traxxas TSM neomezuje výkonu motoru, nad výkonem pohonné jednotky máte 100% kontrolu. Algoritmy jsou vyladěny pro každý model individuálně. Míra asistence se nastavuje pomocí multifunkčního ovladače na vysílači, případně v aplikaci Traxxas Link.

Čtyřkanálová RC souprava Traxxas TQi s Bluetooth

Traxxas pro vás připravil novou řadu dvoukanálových RC souprav s Bluetooth konektivitou pro RC modely aut. Původně bylo možné RC vysílače vybavit dokovací stanicí pro zařízení od Apple. Traxxas pokračuje ve vývoji dále a připravil pro Vás RC vysílač se slotem pro bezdrátový Bluetooth modul. Díky tomu můžete k vysílači bezdrátově připojit jakékoliv zařízení s Bluetooth LE (tedy smartphone či tablet) rozhraním a operačním systémem Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) nebo Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikace Traxxas Link pro zařízení od Apple je k dispozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.

Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link zobrazuje telemetrická data v reálném čase, měří rychlost, otáčky, teplotu napětí baterie, a nově také náklon modelu. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.

Pro získání telemetrických dat může být nutné instalovat telemetrická čidla (podle typu modelu). Více informací o aplikaci a možnosti telemetrie zde.

*) Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený model RC auta Traxxas Rustler VXL s nainstalovaným střídavým motorem Velineon 550, regulátorem VXL-3S a přijímačem se stabilizací TSM (Traxxas Stability Management). Součástí balení je rovněž nejnovější RC souprava Traxxas TQi 2.4GHz s možností instalace BlueTooth modulu, sada distančních podložek pod pružiny tlumičů, sada imbusových klíčů, nástrčný klíč na matice kol, náhradní sponky na karoserii s podložkami, sada samolepek, návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP.

Nutno dokoupit

Pro zprovoznění potřebujete 4 články typu AA (tužkové baterie) pro vysílač, pohonný akumulátor a vhodný nabíječ. Do modelu lze dokoupit rozšiřující telemetrický modul, do kterého lze kromě GPS senzoru připojit až dalších 6 senzorů. Položky jsou uvedeny v doporučeném příslušenství.

Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz RC auta potřebujete lepidlo na pneumatiky a silikonový olej do tlumičů a sadu imbusových šroubováků. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupných sad nářadí pro auta.

Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Nepoužívejte běžné vteřinové lepidlo – to po zatvrdnutí není pružné a kolem ráfků by se postupně vytvářely praskliny v pneumatice!

Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, červík v pastorku) musí být tímto lepidlem zajištěny proti samovolnému uvolnění.

Technické informace

Typ Truggy Stadium Truck
Typ pneu Alias Tires a All-Star
Měřítko 1:10
Délka 445 mm
Šířka 311 mm
Tlumiče Olejové, stavitelné
Rozvor 289 mm
Světlá výška podvozku 40 mm
Hmotnost 1690 g
Pohon 2WD
Prostor pro baterie 166×47,5×28 mm
Náhon 2WD
Podvozek Kompozitní nylon
Převodovka Magnum 272
RC souprava Traxxas TQi 2.4GHz s možností instalace BlueTooth modulu
Regulátor VXL-3S
Motor Střídavý Velineon 3500
Rychlost Až 112 km/h s volitelným pastorkem
Doba jízdy 25–30 minut na LiPo akumulátor Traxxas 11,1 V 5000 mAh

Ke stažení

Videa

Dotaz na produkt: 1:10 Traxxas Rustler VXL RTR (zelený)

Kód zboží: TRA37076-74-GRN

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

TRA4683
Dočasně
nedostupné
109 Kč 107 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2022. Všechna práva vyhrazena