Odeslat stránku na e-mail:
RC loď pro kluky

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

Lodě na dálkové ovládání pro kluky

Originální hračkou pro kluka je také loď na dálkové ovládání. Zábava v létě u vody tak nabere naprosto jiný rozměr!

Veškerou nabídku našich lodí na dálkové ovládání pro chlapce naleznete v sekci RC lodě. Vybírat dárek pro kluka můžete opět mezi kompletními sety lodí, anebo mezi stavebnicemi, které jsou vhodné pro starší kluky a trpělivé a zručné modeláře.

RC lodě s elektromotorem vs. RC lodě se spalovacím motorem

Rozhodující při výběru této hračky pro kluky pro Vás může být opět typ motoru. RC lodě s elektromotorem jsou nenáročné na údržbu. Naopak lodě na dálkové ovládání poháněné spalovacím motorem vyžadují větší péči a pozornost. Je třeba u nich doplňovat palivo, seřizovat motor a při těchto činnostech dbát na bezpečnost a čistotu. Velkou výhodou ale u těchto hraček pro kluky je větší výkon a vyšší rychlost! Jsou ale také poněkud hlučnější než RC lodě s elektromotorem.

RC plachetnice a RC ponorky

Vybírat RC loď pro chlapce můžete i ve specifických kategoriích, jakou jsou například plachetnice nebo ponorky

V naší nabídce RC lodí pro kluky naleznete také obsáhlou sekci Příslušenství, kde můžete zakoupit například náhradní díly nebo doplňky.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat