Lodě na dálkové ovládání pro kluky

Originální hračkou pro kluka je také loď na dálkové ovládání. Zábava v létě u vody tak nabere naprosto jiný rozměr!

Veškerou nabídku našich lodí na dálkové ovládání pro chlapce naleznete v sekci RC lodě. Vybírat dárek pro kluka můžete opět mezi kompletními sety lodí, anebo mezi stavebnicemi, které jsou vhodné pro starší kluky a trpělivé a zručné modeláře.

RC lodě s elektromotorem vs. RC lodě se spalovacím motorem

Rozhodující při výběru této hračky pro kluky pro Vás může být opět typ motoru. RC lodě s elektromotorem jsou nenáročné na údržbu. Naopak lodě na dálkové ovládání poháněné spalovacím motorem vyžadují větší péči a pozornost. Je třeba u nich doplňovat palivo, seřizovat motor a při těchto činnostech dbát na bezpečnost a čistotu. Velkou výhodou ale u těchto hraček pro kluky je větší výkon a vyšší rychlost! Jsou ale také poněkud hlučnější než RC lodě s elektromotorem.

RC plachetnice a RC ponorky

Vybírat RC loď pro chlapce můžete i ve specifických kategoriích, jakou jsou například plachetnice nebo ponorky

V naší nabídce RC lodí pro kluky naleznete také obsáhlou sekci Příslušenství, kde můžete zakoupit například náhradní díly nebo doplňky.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat