Odeslat stránku na e-mail:
RC ponorky

Prodejna v OC Albert v Průhonicích-Čestlicích je od konce června definitivně uzavřena. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v našich ostatních prodejnách.

Ponorky

Více o kategorii

RC ponorky se dělí podle druhu ponoru. Máme ponorky s ponořováním dynamickým a statickým. Dynamickým ponorem se rozumí ponoření za pomoci kormidel a motoru, v případě zastavení ponorka samovolně vynoří. Statické ponoření znamená, že ponorka nasaje do nádrží vodu a ponoří se bez nutnosti zapnutého motoru. Ponorky se doporučuje používat pouze v čisté vodě a jen v místech, kde vidíme na dno. Při ponořování je nutné dbát zvýšené opatrnosti, pod hladinou se zkracuje dosah vysílačů. RC ponorky se dodávají v jak v provedení RTR tak KIT. RTR RC ponorky jsou kompletně sestaveny a je s nimi možné ihned vyplout, zatímco v provedení KIT dostanete předseknuté díly a další příslušenství, které je nutno sestavit.

 

FILTROVAT PODLE...
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat