Loď na dálkové ovládání pro dospělé

RC lodě jsou skvělým dárkem nejen pro dospělé – „vyblbne“ se s nimi celá rodina a Vaše letní radovánky u vody naberou hned jiný rozměr!

Zakoupit u nás můžete jako hotové RC sety lodí, které nevyžadují žádné sestavování a po jejich pořízení můžete prakticky hned vyrazit k vodě; nebo si můžete pořídit i stavebnice, které jsou úžasným dárkem pro dospělé, kteří rádi sestavují modely.

RC lodě s elektromotorem vs. RC lodě na spalovací motor

Stejně jako u ostatních RC modelů pro dospělé i zde můžete vybírat dle typu motoru – RC lodě s elektromotorem nebo RC lodě na spalovací motor. A opět platí stejné pravidlo – výhoda RC modelů s elektromotrem je jejich nenáročnost na údržbu, zatímco RC lodě poháněné spalovacím motorem vyžadují více zručnosti a péče. Odměnou je ale vyšší výkon.

RC plachetnice

Specifickou kategorií jsou pak RC plachetnice. Jde o RC modely lodí pro dospělé, které jsou poháněny nikoli motorem, nýbrž větrem. Vyžadují tak hodně trpělivosti především v začátcích, tyto modely RC lodí jsou tak vhodné skutečně pro dospělé a jejich řízení spočívá v natáčení plachet, jako u skutečné plachetnice. V nabídce máme ale i RC plachetnice s pomocným elektromotorem, díky kterému bez problémů doplujete ke břehu, i když přestane foukat vítr.

RC ponorky

Další unikátní kategorií RC modelů pro dospělé jsou RC ponorky. Ty se dělí podle druhu ponoru, a to buď na ponorky s ponořováním dynamickým a statickým. Dynamický ponor spočívá v ponoření za pomoci kormidel a motoru, v případě zastavení se ponorka samovolně vynoří. Při statickém ponoření RC ponorka nasává do nádrží vodu a ponoří se bez nutnosti zapnutého motoru.

K RC lodím nabízíme rovněž širokou škálu příslušenství. Seženete tu například náhradní a tuningové díly nebo další doplňky.

Takovýmto neotřelým a originálním dárkem jistě potěšíte leckterého dospělého muže!

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat