Odeslat stránku na e-mail:
RC loď pro dospělé

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

Loď na dálkové ovládání pro dospělé

RC lodě jsou skvělým dárkem nejen pro dospělé – „vyblbne“ se s nimi celá rodina a Vaše letní radovánky u vody naberou hned jiný rozměr!

Zakoupit u nás můžete jako hotové RC sety lodí, které nevyžadují žádné sestavování a po jejich pořízení můžete prakticky hned vyrazit k vodě; nebo si můžete pořídit i stavebnice, které jsou úžasným dárkem pro dospělé, kteří rádi sestavují modely.

RC lodě s elektromotorem vs. RC lodě na spalovací motor

Stejně jako u ostatních RC modelů pro dospělé i zde můžete vybírat dle typu motoru – RC lodě s elektromotorem nebo RC lodě na spalovací motor. A opět platí stejné pravidlo – výhoda RC modelů s elektromotrem je jejich nenáročnost na údržbu, zatímco RC lodě poháněné spalovacím motorem vyžadují více zručnosti a péče. Odměnou je ale vyšší výkon.

RC plachetnice

Specifickou kategorií jsou pak RC plachetnice. Jde o RC modely lodí pro dospělé, které jsou poháněny nikoli motorem, nýbrž větrem. Vyžadují tak hodně trpělivosti především v začátcích, tyto modely RC lodí jsou tak vhodné skutečně pro dospělé a jejich řízení spočívá v natáčení plachet, jako u skutečné plachetnice. V nabídce máme ale i RC plachetnice s pomocným elektromotorem, díky kterému bez problémů doplujete ke břehu, i když přestane foukat vítr.

RC ponorky

Další unikátní kategorií RC modelů pro dospělé jsou RC ponorky. Ty se dělí podle druhu ponoru, a to buď na ponorky s ponořováním dynamickým a statickým. Dynamický ponor spočívá v ponoření za pomoci kormidel a motoru, v případě zastavení se ponorka samovolně vynoří. Při statickém ponoření RC ponorka nasává do nádrží vodu a ponoří se bez nutnosti zapnutého motoru.

K RC lodím nabízíme rovněž širokou škálu příslušenství. Seženete tu například náhradní a tuningové díly nebo další doplňky.

Takovýmto neotřelým a originálním dárkem jistě potěšíte leckterého dospělého muže!

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat