Letadla na dálkové ovládání pro dospělé

Stejně tak jako mezi dospělými existují vášniví fanoušci aut nebo vojenské tématiky, najde se mezi nimi i řada nadšenců do letadel! Pokud tedy chcete potěšit nějakého dospělého muže, který má slabost právě pro letadla, rozhodně prozkoumejte naši nabídku letadel na dálkové ovládání pro dospělé.

RC modely letadel pro začátečníky

Pokud sháníte dárek pro dospělého, který nikdy předtím s RC modelem nelétal, zkuste pro něj vybrat některé z našich RC letadel pro začátečníky. Tento typ letadel se vyznačuje snadnou ovladatelností a vysokou odolností proti nárazům.

Pro začátečníky jsou rovněž vhodné kompletní sety RC letadel, které nevyžadují žádné složité sestavování. Perfektní dárek pro dospělé, kteří si chtějí zalétat, ale nebaví je model sestavovat.

Stavebnice RC letadel

Pokud ale sháníte dárek pro dospěláka – hračičku, navštivte sekci stavebnic v rozsypu. Tyto RC modely letadel jsou určené zkušeným modelářům, kteří mají vlastní dílničku a jsou trpěliví a zruční. No, nebyla by tahle hračka pro dospělé ideálním dárkem třeba pro Vašeho dědu?

RC samokřídla a delty

Modely letadel na dálkové ovládání pro dospělé nabízíme v mnoha provedeních. Oblíbená jsou například samokřídla a delty. Tato speciální RC letadla jsou určená především k „vyblbnutí“ a takzvaným combatovým soubojům, při kterých se piloti snaží nárazem sestřelit jeden druhého z oblohy. Takový typ RC letadla by mohl potěšit třeba Vašeho dospělého syna!

RC kluzáky - větroně

Oblíbenou kategorií RC letadel pro dospělé jsou také kluzáky – větroně. Jde o RC letadla s výbornými letovými vlastnostmi, které je činí skvělými RC modely pro začátečníky, a zároveň si s nimi užijí spoustu zábavy i zkušení letci. Větroně se ovládají pomocí výškovky a směrovky, sofistikovanější RC modely jsou pak ovládány i křidélky.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat