RC drony a kvadrokoptéry pro muže

Drony neboli kvadrokoptéry patří v posledních letech mezi jedny z nejoblíbenějších a nejpopulárnějších RC modelů. To, co dříve patřilo spíše do oblasti science-fiction, je v dnešní době už skutečností. S RC drony si užijete spoustu zábavy při létání a zároveň můžete pořizovat neskutečné fotografie či videa z ptačí perspektivy. Ideální dárek pro každého muže!

Drony DJI

Vybírat u nás můžete z široké škály modelů, od RC dronů pro úplné začátečníky až po ty profesionální s tou nejlepší technikou. Jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších značek RC dronů jsou kvadrokoptéry značky DJI. Pokud tedy sháníte dárek pro muže a v RC dronech se příliš nevyznáte, s touto značkou rozhodně nešlápnete vedle!

Dron bez kamery vs. dron s kamerou

Jedním ze základních rozdělení jsou buď RC drony bez kamery nebo RC drony s kamerou. RC drony bez kamery jsou lehčí, tudíž se snáze ovládají. Jsou tak vhodnými dárky pro muže, kteří s létáním s dronem teprve začínají. Naopak RC drony s kamerou jsou sice o něco těžší na ovládání, stačí ale jen trocha tréninku a létání máte v malíku! Navíc Vám umožní pořizovat neuvěřitelné záběry z výšky, což jistě ocení každý muž, který rád točí videa nebo fotografuje. Ideální dárek třeba pro přítele nebo pro manžela! Pořídit můžete i RC dron s HD kamerou, která Vám umožní fotografovat a natáčet v té nejlepší možné kvalitě. Nad Vašimi záběry pak bude každý žasnout!

Dron s GPS

Dárek pro muže v podobě RC dronu ale můžete vybírat ještě dle mnoha dalších parametrů. V nabídce máme například RC drony s GPS. Tato vychytaná funkce Vám zajistí přesnější a jednodušší ovládání, což se opět výborně hodí pro začátečníky. Tento typ kvadrokoptér bývá obvykle také vybaven barometrickým výškoměrem. Dron s barometrem má tu výhodu, že dokáže sám levitovat v určité výšce, aniž byste museli regulovat otáčky jeho rotoru. Jinými slovy dron s barometrem udržuje svou výšku za Vás. Dá se proto skvěle využít například jako létající stativ. Pokud tedy sháníte dárek pro muže, který rád fotografuje, RC dron s kamerou a barometrem je trefou do černého.

Mini dron

Rozhodujícím parametrem při výběru RC dronu pro Vás může být i jeho velikost. Pokud sháníte RC dron, který vždy pohodlně složíte do tašky nebo batohu, sáhněte po mini dronu nebo selfie dronu. Tyto drony jsou menší a dobře skladné. Jsou tak perfektním dárkem pro muže, kteří například cestují a rádi přitom pořizují snímky.

Zde naleznete veškerou nabídku našich RC dronů.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat