Odeslat stránku na e-mail:
RC dron pro muže

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

RC drony a kvadrokoptéry pro muže

Drony neboli kvadrokoptéry patří v posledních letech mezi jedny z nejoblíbenějších a nejpopulárnějších RC modelů. To, co dříve patřilo spíše do oblasti science-fiction, je v dnešní době už skutečností. S RC drony si užijete spoustu zábavy při létání a zároveň můžete pořizovat neskutečné fotografie či videa z ptačí perspektivy. Ideální dárek pro každého muže!

Drony DJI

Vybírat u nás můžete z široké škály modelů, od RC dronů pro úplné začátečníky až po ty profesionální s tou nejlepší technikou. Jednou z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších značek RC dronů jsou kvadrokoptéry značky DJI. Pokud tedy sháníte dárek pro muže a v RC dronech se příliš nevyznáte, s touto značkou rozhodně nešlápnete vedle!

Dron bez kamery vs. dron s kamerou

Jedním ze základních rozdělení jsou buď RC drony bez kamery nebo RC drony s kamerou. RC drony bez kamery jsou lehčí, tudíž se snáze ovládají. Jsou tak vhodnými dárky pro muže, kteří s létáním s dronem teprve začínají. Naopak RC drony s kamerou jsou sice o něco těžší na ovládání, stačí ale jen trocha tréninku a létání máte v malíku! Navíc Vám umožní pořizovat neuvěřitelné záběry z výšky, což jistě ocení každý muž, který rád točí videa nebo fotografuje. Ideální dárek třeba pro přítele nebo pro manžela! Pořídit můžete i RC dron s HD kamerou, která Vám umožní fotografovat a natáčet v té nejlepší možné kvalitě. Nad Vašimi záběry pak bude každý žasnout!

Dron s GPS

Dárek pro muže v podobě RC dronu ale můžete vybírat ještě dle mnoha dalších parametrů. V nabídce máme například RC drony s GPS. Tato vychytaná funkce Vám zajistí přesnější a jednodušší ovládání, což se opět výborně hodí pro začátečníky. Tento typ kvadrokoptér bývá obvykle také vybaven barometrickým výškoměrem. Dron s barometrem má tu výhodu, že dokáže sám levitovat v určité výšce, aniž byste museli regulovat otáčky jeho rotoru. Jinými slovy dron s barometrem udržuje svou výšku za Vás. Dá se proto skvěle využít například jako létající stativ. Pokud tedy sháníte dárek pro muže, který rád fotografuje, RC dron s kamerou a barometrem je trefou do černého.

Mini dron

Rozhodujícím parametrem při výběru RC dronu pro Vás může být i jeho velikost. Pokud sháníte RC dron, který vždy pohodlně složíte do tašky nebo batohu, sáhněte po mini dronu nebo selfie dronu. Tyto drony jsou menší a dobře skladné. Jsou tak perfektním dárkem pro muže, kteří například cestují a rádi přitom pořizují snímky.

Zde naleznete veškerou nabídku našich RC dronů.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat