V důsledku vládního nařízení jsou od pondělí 28. 12. všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

Kvadrokoptéry DJI

Více o kategorii

Drony DJI patří mezi nejvyhledávanější kvadrokoptéry. My jsme pro Vás připravili širokou nabídku v čele s nejoblíbenějšími typy DJI Phantom, DJI Mavic pro a DJI Osmo. V této sekci si zajisté vybere profesionál i zapálený začátečník, který se nemusí obávat obtížného ovládání. Naše modely jsou určené pro malé i velké milovníky dronů, kteří si mohou vybrat také mezi DJI drony s kamerou, která umožní zachycení neopakovatelných záběrů z výšky. Proto neváhejte a vyberte si stroj přesně podle Vašich představ, ideálně vybavený pro Vaše využití a staňte se jeho profesionálním pilotem.

 

FILTROVAT PODLE...
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat