RC drony a kvadrokoptéry pro kluky

Dron, neboli kvadrokoptéra je v posledních letech jedním z nejoblíbenějších a nejžádanějších dárků pro chlapce. Jde o RC model podobný vrtulníku, jen s tím rozdílem, že dron má 4 rotory. V naší nabídce RC dronů naleznete jak RC drony pro mladší kluky (ve věku od 5 let), tak pro starší chlapce (od 10 let).

RC drony DJI

Jednou z nejoblíbenějších značek RC dronů pro kluky jsou modely od DJI,  jejichž sortiment nabízí širokou škálů kvadrokoptér, od těch nejjednodušších až po ty profi.

RC dron bez kamery vs. RC dron s kamerou

Jedním ze základních rozdělení dronů je dělení na RC drony bez kamery a RC drony s kamerou. Drony bez kamery jsou lehčí a snáze ovladatelné. Hodí se tak perfektně jako dárek pro mladší kluky, kteří s létáním teprve začínají. Pro starší chlapce je už vhodnějším dárkem RC dron s kamerou.  Jejich ovládání vyžaduje trochu tréninku, po krátkém čase se to ale rychle naučíte. Odměnou pak jsou originální a nevšední fotografie nebo videa z ptačí perspektivy. Skvělý dárek pro chlapce, kteří rádi fotí či natáčí. Pořídit můžete i dron s HD kamerou, který Vám zaručí záběry v té nejlepší kvalitě.

Dron s GPS

Vhodným dárkem pro starší chlapce také mohou být RC drony, které v sobě mají zabudovanou GPS a barometrický výškoměr. RC dron s GPS se lépe ovládá a umí se například sám vrátit na určité místo.  Barometr zase dokáže to, že RC dron umí sám levitovat v určité výšce, aniž byste museli jakkoli ovládat otáčky rotoru. Tato funkce se skvěle hodí, když chcete RC dron použít například jako létající stativ. Opět ideální a smysluplný dárek pro kluky, kteří mají fotografického ducha!

Mini dron

RC dron pro kluka také můžete vybírat podle jeho velikosti. Pokud sháníte dron pro chlapce, který rád cestuje nebo chodí na výlety, a potřebuje takový RC model, který se mu pokaždé vejde do batohu; zkuste vybrat ten pravý mezi mini drony a selfie drony. Tyto RC modely jsou zpravidla menší než běžné drony nebo dají se složit do kompaktnějších rozměrů.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat