Vážení zákazníci, v současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu si lze vyzvednout osobně na pobočce ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko. Ve státní svátek 28.10 je výdejní okénko uzavřeno. Zásilkový prodej není nijak omezen.

Kvadrokoptéry pro dospělé

Dron, jinými slovy také kvadrokoptéra je RC model podobný vrtulníku. Rozdíl je ale v tom, že dron má čtyři rotory. Na našem e-shopu naleznete jak pokročilé drony pro profesionály, tak jednodušší modely pro začátečníky. Pokud tedy hledáte zajímavý a originální dárek pro dospělé, navštivte sekci RC dronů.

RC drony DJI

Vybírat zde můžete z široké škály značek a typů dronů. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější patří například drony od DJI. Tato značka nabízí široký sortiment, od těch nejjednodušších RC modelů pro začátečníky až po nejsložitější RC drony, které ocení i profíci. Pokud tedy sháníte RC model vhodný pro dospělé a v dronech se příliš nevyznáte, s touto značkou jistě nešlápnete vedle!

RC drony s kamerou vs. RC drony bez kamery

Pokud potřebujete s výběrem dárku pro dospělého v podoběRC dronu pomoci, zde je pár hlavních informací. Jedním ze základních rozdělení RC dronů jsou buď RC drony bez kamery nebo RC drony s kamerou. Drony bez kamery jsou vhodnými RC modely pro začátečníky, jelikož jsou lehčí a snáze se ovládají. Naopak RC drony s kamerou zpravidla bývají těžší na ovládání, stačí ale jen trocha tréninku a brzy se do toho dostanete! Tyto drony bývají oblíbenou hračkou pro dospělé, protože kromě zážitku ze samotného letu Vám zprostředkují i neskutečné záběry z výšky. Je to tak ideální dárek pro všechny, co rádi fotí či natáčí videa. Existují i RC drony s HD kamerou, které pak požitek z Vašich pořízených záběrů ještě umocní.

Vybírat RC dron můžete ale i podle dalších kritérií. Pořídit můžete například RC dron s barometrem, s GPS, mini dron, selfie dron...

Dron s GPS

Drony s barometrickým výškoměrem mají tu výhodu, že dokáží sami levitovat v určité výšce. Vy tak nemusíte nijak regulovat otáčky rotoru a RC dron Vám tak může posloužit například jako létající stativ. Tento typ RC dronu v sobě zpravidla mívá zabudovanou i GPS. RC drony s GPS Vám zajistí přesnější a jednodušší ovládání a také třeba to, že se RC dron umí sám vrátit na určité místo. Takovýto RC dron je už opravdu sofistikovaný a je tak ideálním dárkem pro dospělé.

Mini dron

RC drony se samozřejmě vyrábí v různých velikostech. Pokud potřebujete RC dron, který se Vám vždy pohodlně vejde do tašky či do batohu, pořiďte si mini dron nebo selfie dron. Opět ideální dárek pro dospělé - třeba pro ženy, které rády cestují a ještě raději se u toho fotí.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat