Kvadrokoptéry pro dospělé

Dron, jinými slovy také kvadrokoptéra je RC model podobný vrtulníku. Rozdíl je ale v tom, že dron má čtyři rotory. Na našem e-shopu naleznete jak pokročilé drony pro profesionály, tak jednodušší modely pro začátečníky. Pokud tedy hledáte zajímavý a originální dárek pro dospělé, navštivte sekci RC dronů.

RC drony DJI

Vybírat zde můžete z široké škály značek a typů dronů. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější patří například drony od DJI. Tato značka nabízí široký sortiment, od těch nejjednodušších RC modelů pro začátečníky až po nejsložitější RC drony, které ocení i profíci. Pokud tedy sháníte RC model vhodný pro dospělé a v dronech se příliš nevyznáte, s touto značkou jistě nešlápnete vedle!

RC drony s kamerou vs. RC drony bez kamery

Pokud potřebujete s výběrem dárku pro dospělého v podoběRC dronu pomoci, zde je pár hlavních informací. Jedním ze základních rozdělení RC dronů jsou buď RC drony bez kamery nebo RC drony s kamerou. Drony bez kamery jsou vhodnými RC modely pro začátečníky, jelikož jsou lehčí a snáze se ovládají. Naopak RC drony s kamerou zpravidla bývají těžší na ovládání, stačí ale jen trocha tréninku a brzy se do toho dostanete! Tyto drony bývají oblíbenou hračkou pro dospělé, protože kromě zážitku ze samotného letu Vám zprostředkují i neskutečné záběry z výšky. Je to tak ideální dárek pro všechny, co rádi fotí či natáčí videa. Existují i RC drony s HD kamerou, které pak požitek z Vašich pořízených záběrů ještě umocní.

Vybírat RC dron můžete ale i podle dalších kritérií. Pořídit můžete například RC dron s barometrem, s GPS, mini dron, selfie dron...

Dron s GPS

Drony s barometrickým výškoměrem mají tu výhodu, že dokáží sami levitovat v určité výšce. Vy tak nemusíte nijak regulovat otáčky rotoru a RC dron Vám tak může posloužit například jako létající stativ. Tento typ RC dronu v sobě zpravidla mívá zabudovanou i GPS. RC drony s GPS Vám zajistí přesnější a jednodušší ovládání a také třeba to, že se RC dron umí sám vrátit na určité místo. Takovýto RC dron je už opravdu sofistikovaný a je tak ideálním dárkem pro dospělé.

Mini dron

RC drony se samozřejmě vyrábí v různých velikostech. Pokud potřebujete RC dron, který se Vám vždy pohodlně vejde do tašky či do batohu, pořiďte si mini dron nebo selfie dron. Opět ideální dárek pro dospělé - třeba pro ženy, které rády cestují a ještě raději se u toho fotí.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat