Auta na dálkové ovládání pro muže

Znáte nějakého muže, který by neměl rád auta? My ne. Pokud tedy sháníte dárek pro muže, kterým obdarovaného naprosto oslníte, prohlédněte si sekci našich aut na dálkové ovládání.

Dárek pro muže můžete vybírat  z naší bohaté nabídky RC modelů, od těch nejjednodušších pro začátečníky, až po dokonale propracované modely pro  zkušené závodníky.  Na své si tu přijde každý milovník aut.

RC auta Kyosho

Velmi zajímavá je například kategorie RC aut od značky Kyosho – serie Mini-Z, kde můžete pořídit luxusní dárek pro muže s minimálními počátečními náklady.  Tato série nabízí jak kompletní RC auta, tak náhradní díly. Všechny modely jsou určeny výhradně pro jízdu v interiérech.

RC auta s elektromotorem vs. RC auta se spalovacím motorem

Pokud chcete pořídit dárek pro muže v podobě RC modelu, se kterým se dá jezdit venku, prohlédněte si naši nabídku RC aut typu on-road (modely rally, silniční, truggy) nebo off-road (buggy, monster trucky).  Vybírat můžete také podle typu motoru.  Nabízíme buď modely RC aut s elektromotorem nebo modely RC aut na spalovací motor.  RC auta s elektromotorem (mají tu výhodu, že mají minimální nároky na údržbu. Po zakoupení těchto RC modelů Vám stačí jen dobít baterie a můžete vyrazit do terénu. Pokud ale sháníte dárek pro muže  - vášnivého modeláře, určitě mu uděláte radost RC autem na spalovací motor. U těchto typů RC modelů je třeba pamatovat na záběh motoru, nakoupení správného paliva a na náročnější údržbu. Odměnou za to vše je ale mnohem větší výkon a vyšší rychlost. Dokonalý dárek pro každého chlapa, který se rád kamarádí s motory!

A pro opravdové nadšence nechybí v naší nabídce ani široká škála příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro RC auta.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat