Odeslat stránku na e-mail:
RC auta Kyosho - serie Mini-Z

Prodejna v OC Albert v Průhonicích-Čestlicích je od konce června definitivně uzavřena. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v našich ostatních prodejnách.

Kyosho - serie Mini-Z

Více o kategorii

Obrázek kyod01-02RC sety modelů aut serie Mini-Z od firmy Kyosho

Obrázek kyod25-01aVám umožní vstoupit do světa závodů aut při minimální počáteční investici. Sety obsahují plně proporcionální RC vysílač, kompletní palubní elektroniku, mikroregulátor a výkonný elektromotor. Všechny komponenty jsou připraveny k použití, stačí nabít pohonné akumulátory (4xAAA microtužka) a vyrazit na závodní dráhu (Mini-Z Racer, Mini-Z F-1) nebo do terénu (Mini-Z Overland, Mini-Z Truck).

Obrázek kyod01-01Obrázek kyod02-new-mainZávodníci, kteří propadnou magické síle volantu tak jako mnoho našich známých osobností, např. Standa Berkovec, Aleš Háma, Petra Voláková nebo Dalibor Gondík, měří své síly na závodních drahách po celé Evropě.
Pokud již jste majitel některého z vozů Mini-Z Racer, můžete si přijít zazávodit do prostor MK. první Mini-Z Racer ČR ve Zlatnické ulici. Na podmínky a pravidla závodů se informujte přímo v prodejně Zlatnická u pana Alana Tretery, nebo na info@peckamodel.cz

Obrázek dráha Obrázek dráha

 

FILTROVAT PODLE...
Mini-Z: Aluminum Motor Mount (MM II).
MZW-423B
Skladem
1 ks
2 659 Kč 2 526 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat