RC lodě pro děti

Naše hračky na dálkové ovládání pro děti umí nejen jezdit po zemi či létat ve vzduchu, ale také plavat po vodě! S lodí na dálkové ovládání pro děti si užijete se svými ratolestmi spoustu zábavy - ať už na rybníce, na jezeře nebo ve Vašem bazénu!

Loď na dálkové ovládání

Loď na dálkové ovládání pro Vaše děti naleznete v kategorii RC lodě a příslušenství. Vybírat tu můžete mezi kompletně sestavenými RC loděmi, které jsou ihned připraveny k provozu; nebo mezi RC stavebnicemi různých obtížností (od nutnosti doinstalování RC soupravy až po nutnost kompletního sestavení RC lodě). Kompletní sety RC lodí pro děti mají tu výhodu, že do nich nemusíte nic instalovat – stačí Vám pouze alkalické baterie do ovladače.

RC lodě s elektromotorem vs. RC lodě se spalovacím motorem

Lodě na dálkové ovládání pro děti můžete vybírat i podle dalších kritérií. V oddělených sekcích naleznete například plachetnice nebo ponorky. RC lodě pro děti lze vybírat i dle typu motoru. Buď jde o modely poháněné elektromotorem, nebo lodě na dálkové ovládání pro děti poháněné spalovacím motorem. Tyto lodě jsou oproti ostatním RC lodím náročnější na údržbu – je potřeba doplňovat palivo, seřizovat motor a při těchto činnostech dbát na bezpečnost a čistotu. Odměnou těchto RC lodí je ale jejich vysoký výkon a rychlost! Pokud tedy máte doma vášnivé závodníky, tyto modely jsou ideální lodě na dálkové ovládání právě pro Vaše děti.

V našem e-shopu naleznete kromě RC lodí pro děti také bohatou nabídku příslušenství a nejrůznějších doplňků.

Pecka víkend – AZmodel