Drony a kvadrokoptéry pro děti

Dron neboli kvadrokoptéra je model podobný vrtulníku, liší se od něj ale tím, že má čtyři rotory. V nabídce máme jak pokročilé drony pro profesionály, tak jednodušší modely pro začátečníky, které se budou hodit i pro Vaše děti.

Vybírat si můžete z široké škály značek a typů dronů. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější patří drony značky DJI, v jejímž sortimentu si můžete vybrat od těch nejsložitějších až po ty nejjednodušší modely, které jsou zároveň vhodnými drony pro děti.

Drony s kamerou a bez kamery

Na našem webu si také můžete vybírat mezi drony pro děti bez kamery a drony pro děti s kamerou. Kvadrokoptéry, které nejsou vybaveny kamerou, jsou lehčí a tudíž snáze ovladatelné. Naopak ty s kamerou vyžadují trochu tréninku, zaručí Vám ale neuvěřitelné záběry z výšky. Některé drony pro děti mají i kameru v HD rozlišení, díky čemuž budete mít Vaše fotografie či videa vždy v té nejlepší kvalitě. Pokud má tedy v sobě Vaše dítě fotografického ducha, můžete pro něj dron vybírat v kategorii RC drony s kamerou.

Existuje ale ještě celá řada dalších parametrů, podle kterých můžete dron pro Vaše dítě vybírat. Nabízíme například drony s GPS, drony s barometrem, mini drony nebo selfie drony.

Dron s GPS

Drony pro děti s GPS patří do vyšší cenové kategorie, avšak zabudovaná navigace Vám zajistí přesnější a snazší ovládání, což začátečníci a děti jistě ocení. Kvadrokoptéry s GPS často bývají vybaveny například i barometrickým výškoměrem, který zajišťuje levitaci dronu v určité výšce bez toho, aniž byste museli sami regulovat otáčky rotoru. Jinými slovy dron udržuje stálou výšku za Vás. Díky těmto funkcím tak můžete dron použít například jako létající stativ.

Mini dron

Rozhodující pro Vás může být i velikost – pokud sháníte dron, který budete mít kdykoli po ruce, sáhněte po mini dronu. Tyto drony bývají velmi skladné a v batohu či v tašce zaberou minimum místa. I tento typ kvadrokoptéry je tak vhodným dronem pro děti – mohou si ho totiž vzít vždy a všude s sebou.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat