DJI dron - správná volba pro profesionální záběry

DJI je čínská firma založena roku 2006 vlastněná Frankem Wangem. Firma vyrábí širokou škálu produktů včetně létajících dronů DJI Phantom, letových kontrolorů pro multirotory, příslušenství pro vrtulníky a pozemní stanice.

Inteligentní drony DJI Phantom

Firma je opravdovým odborníkem na smart drony s videopřenosovou soupravou, kde jsou nevíce prodávány drony DJI Phantom 3 standard a DJI Phantom 3 advanced. Tyto outdoorové drony patří mezi oblíbené a profesionální produkty. Jsou navržené k vysokému výkonu a flexibilitě, které zajistí dokonalé záběry a fotografie.

Mezi inteligentní drony s budoucností patří dron DJI Phantom 4, který s sebou přináší skvělé letové vlastnosti, funkce pro profesionální letecké focení i natáčení videa. Tomuto dronu nedělají problém žádné překážky, díky senzorové technologii analyzuje rychlost letu i objekty před sebou, a tak se dokáže včas vyhnout překážkám, které se mu postaví do cesty.

Dokonalé záběry lze pořídit i díky dronu DJI phantom 4 PRO, který můžete ovládat až na vzdálenost 5 km. Ultra HD 4K kamera s čočkou, která disponuje 94° zorným polem umožňuje zachytit krystalicky čisté nezkreslené záběry s vysokými, živými a hlavně maximálně autentickými barvami.

Kvalitní produkty od firmy DJI

Obecně je možné říci, že produkty od této firmy jsou dokonalou volbou pro zachycení vašich zážitků, bez ohledu na to, zda zvolíte dron DJI Phantom 3, DJI Phantom 2 vision, DJI Phantom 2 či jakýkoliv jiný typ. V nabídce také naleznete kamery DJI Osmo, držáky DJI Ronin či náhradní díly DJI Inspire.

Produkty firmy DJI naleznete zde

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat