RC auta pro děti

Mít auto na dálkové ovládání je snem snad každého kluka. S našimi RC auty si vyhrají úplně všichni – od těch nejmenších až po tatínky!

Vybírat můžete z bohaté nabídky RC modelů jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Auto na dálkové ovládání pro děti seženete v sekci RC auta pro děti. To své si tu vyberou i ti nejmenší závodníci!

RC auta Kyosho - serie Mini-Z

Starší děti a pokročilejší si pak jistě rádi vyberou mezi složitějšími RC modely. Zajímavá je například sekce Kyosho – serie Mini-Z. Jde o RC auta pro děti, která patří do specifické kategorie a umožní Vašim dětem vstoupit do světa RC aut s minimální počáteční investicí. Tato série RC aut pro děti je určena výhradně do interiérů a obsahuje jak kompletní RC modely, tak náhradní díly.

RC auta se spalovacím motorem vs. RC auta s elektromotorem

Pokud Vás ale spíše láká zábava venku, koukněte na modely aut pro děti typu on-road (silniční, truggy) nebo off-road (buggy, monster-trucky). Tato RC auta pro děti můžete také vybírat podle typu motoru – RC auta na spalovací motor nebo RC auta s elektromotorem.

A pro hračičky a opravdové nadšence nechybí ani bohatá nabídka příslušenství pro modely aut, kde naleznete vše od náhradních dílů, přes samolepky a maketové doplňky, až po bižuterii pro RC auta.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat