Odeslat stránku na e-mail:
Auta na dálkové ovládání pro děti

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

RC auta pro děti

Mít auto na dálkové ovládání je snem snad každého kluka. S našimi RC auty si vyhrají úplně všichni – od těch nejmenších až po tatínky!

Vybírat můžete z bohaté nabídky RC modelů jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Auto na dálkové ovládání pro děti seženete v sekci RC auta pro děti. To své si tu vyberou i ti nejmenší závodníci!

RC auta Kyosho - serie Mini-Z

Starší děti a pokročilejší si pak jistě rádi vyberou mezi složitějšími RC modely. Zajímavá je například sekce Kyosho – serie Mini-Z. Jde o RC auta pro děti, která patří do specifické kategorie a umožní Vašim dětem vstoupit do světa RC aut s minimální počáteční investicí. Tato série RC aut pro děti je určena výhradně do interiérů a obsahuje jak kompletní RC modely, tak náhradní díly.

RC auta se spalovacím motorem vs. RC auta s elektromotorem

Pokud Vás ale spíše láká zábava venku, koukněte na modely aut pro děti typu on-road (silniční, truggy) nebo off-road (buggy, monster-trucky). Tato RC auta pro děti můžete také vybírat podle typu motoru – RC auta na spalovací motor nebo RC auta s elektromotorem.

A pro hračičky a opravdové nadšence nechybí ani bohatá nabídka příslušenství pro modely aut, kde naleznete vše od náhradních dílů, přes samolepky a maketové doplňky, až po bižuterii pro RC auta.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat