Mini-Z Kyosho Speed House Multi-Cell Evo Charger

Náhled produktu - Mini-Z Kyosho Speed House Multi-Cell Evo Charger

Dostupnost:
Skladem více než 5 ks

Nademlejnská - eshop více než 5 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 2 850 Kč
Cena na prodejně: 3 000 Kč
+
Výrobce: Kyosho
Kód zboží: 72012
včetně Recyklačního poplatku: 1 Kč
novinka

Popis produktu

Mini-Z Charger EVO je nabíječka kompaktní velikosti, která se vejde do dlaně, ale i tak jde u funkcemi nabitý přístroj, který je ideální pro všechny příznivce RC modelů Kyosho série Mini-Z, kteří chtějí maximalizovat výkon svých akumulátorů typu AA, AAA či jednotlivých článků NiMH, NiZn, Li-Ion LiFe a LiHV. Nabíječ nabízí řadu užitečných funkcí a umožňuje nastavení individuálních nabíjecích parametrů.

Nabíječ disponuje celkem pěti provozními režimy – nabíjení, vybíjení, cyklování, analýza a aktivace. Nabíječ si pamatuje nastavené parametry až do doby, dokud není vypnut, takže není nutné provádět problematické nastavení při každém nabíjení nebo vybíjení. Nabíječ je napájen prostřednictvím kabelu USB Type-C.

Samozřejmostí jsou ochranné funkce v podobě ochrany proti přepólování, tepelné ochrany či ochrany proti přebití nabíjených akumulátorů. Ovládání tohoto nabíječe zvládnou i začátečníci – nabíječ automaticky rozpozná typ akumulátoru a sám zahájí nabíjení. Parametry nabíjení či vybíjení je však možné měnit dle potřeby.

Dotaz na produkt: Mini-Z Kyosho Speed House Multi-Cell Evo Charger

Kód zboží: 72012

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2022. Všechna práva vyhrazena

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat