Brousítka oboustranná (5 ks)
Zákaznická linka 9-18 hod.: +420 774 590 258 | Potřebujete pomoci?
| MŮŽETE MÍT IHNED NA PRODEJNĚ: | |
| Nademlejnská - eshop | 1 ks |
| OC Šestka | 1 ks |
| Pátek 22.05. může být u Vás |
Nevíte si rady s výběrem? Nejsou Vám některé parametry jasné? Napište nám Váš dotaz a my Vás s odpovědí kontaktujeme.
Poslat dotazPlastiková stavebnice jednoho z nejkrásnějších sportovních vozů 30. let, který položil základy legendární značky Jaguar.
Informace o předloze
Jaguar SS 100, vyráběný v letech 1936 až 1939, je dnes považován za jeden z nejvíce ikonických britských automobilů všech dob. Původně vznikl pod názvem SS Cars, ale díky svým mimořádným výkonům a eleganci si vysloužil jméno Jaguar, které se později stalo názvem celé automobilky. Číslovka 100 v názvu odkazovala na teoretickou maximální rychlost 100 mil za hodinu, což byl v předválečné éře výkon vyhrazený pouze těm nejlepším sportovním strojům.
Vůz vynikal svou lehkou konstrukcí a dravým designem s hluboce vykrojenými blatníky a velkými kruhovými světlomety. Pod dlouhou kapotou se ukrýval šestiválcový motor, který vozu zajišťoval skvělou dynamiku a vítězství v mnoha tehdejších rallye i závodech do vrchu. Stavebnice od firmy Revell v měřítku 1:32 věrně zachycuje tyto klasické linie, a to včetně charakteristické masky chladiče a detailně zpracovaného otevřeného kokpitu s přístrojovou deskou.
Charakteristika stavebnice:
Specifikace modelu:
Potřebné barvy Revell:
Nutno dokoupit:
62 položek
Tato webová stránka používá cookies
Za účelem zkvalitnění našich služeb používáme na této stránce soubory cookies. Pro více informací přejděte na Podmínky pro používání internetových stránek.