Brousítka oboustranná (5 ks)

Zákaznická linka 9-18 hod.: +420 774 590 258 | Potřebujete pomoci?
Nevíte si rady s výběrem? Nejsou Vám některé parametry jasné? Napište nám Váš dotaz a my Vás s odpovědí kontaktujeme.
Chcete dostat upozornění ve chvíli, kdy produkt bude k dispozici? Stačí vyplnit formulář a náš hlídací pes Vám dá vědět.
Plastiková stavebnice ke slepení z produkce firmy Special Hobby.
Informace o předloze
De Havilland D.H.100 Vampire byl britský proudový stíhací letoun s dvojitými svislými ocasními plochami, vyvinutý společností de Havilland v období 2. světové války. Po stroji Gloster Meteor byl druhým britským proudovým stíhacím letadlem a prvním, který poháněl pouze jeden proudový motor. Práce na stroji začaly v roce 1941, přičemž původně se mělo jednat pouze o experimentální letadlo.
Charakteristika stavebnice:
Specifikace modelu:
Doporučené barvy GSI Gunze Hobby Color (H):
Doporučené barvy GSI Gunze Mr. Color (C):
Doporučené barvy GSI Gunze Mr. Metal Color (MC):
Nutno dokoupit:
60 položek
Tato webová stránka používá cookies
Za účelem zkvalitnění našich služeb používáme na této stránce soubory cookies. Pro více informací přejděte na Podmínky pro používání internetových stránek.