Z malé firmy do mezinárodní společnosti

Firma Zvezda Limited Liability Company byla založena v červenci roku 1990 a za posledních dvacet let se z malé společnosti rozrostla do velké ruské firmy vyrábějící rc modely a deskové hry a zhruba od roku 2000 patří mezi největší exportující ruské společnosti. V současnosti má přes 200 stálých zaměstnanců, kterým zajišťuje vynikající pracovní podmínky a vysoký plat. Celkově firma nabízí přes 500 různých produktů a každým rokem jich přibývá okolo 80. Modely Zvezda se vyváží do všech koutů Ruska a i do 50 okolních zemí. Zvezda patří mezi distributory dalších velkých firem, jako je například Dragon nebo Italeri.

Vysokou kvalitou k mnoha úspěchům

Dále patří mezi první ruskou firmu, která v roce 2002 vystavovala své výrobky na GAMA Trade Show in Las Vegas a dále získala přes 40 různých ocenění a byla nominována na mnoho dalších cen. V roce 2002 se společnost vydala dalším novým směrem deskových her. Mezi oblíbené plastikové modely Zvezda patří například legendární tank T-80, sovětský víceúčelový nákladní automobil Zis-151 a například stíhačka 1:72 zvezda su-34.

Produkty firmy Zvezda naleznete zde

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat