Konektor Traxxas iD samec, zlacený (2 ks)
 
            Zákaznická linka 9-18 hod.: +420 774 590 258 | Potřebujete pomoci?
| Cena v e-shopu s DPH: | 2 498 Kč | 
| Sleva | -2 % | 
| Cena na prodejně: | 2 549 Kč | 
| Skladem Pondělí 03.11. můžete mít na centrální prodejně Nademlejnská Úterý 04.11. může být u Vás | |
|  | Koupit | 
| Koupit | |
| Prodloužená doba na vrácení na 30 dní! | |
Nevíte si rady s výběrem? Nejsou Vám některé parametry jasné? Napište nám Váš dotaz a my Vás s odpovědí kontaktujeme.
Poslat dotazVoděodolný elektronický střídavý regulátor BL-2S se třemi jízdními režimy, podporou 2S LiPo akumulátorů a snadným ovládáním tlačítkem EZ-Set. Tepelná ochrana, ochrana proti podvybití, intuitivní signalizace LED diodou a výkonný chladič. Konektor pro motor Traxxas Quick Connect.
Regulátor je vybaven tréninkovým režimem, který omezuje plný plyn na úroveň 50 % maxima. Díky tomu se mohou začínající jezdci nebo děti postupně seznámit s vlastnostmi modelu a připravit se na plnou sílu auta.
Tepelná ochrana, ochrana proti podvybití LiPo akumulátorů, pozlacené konektory, jednoduché ovládání, intuitivní signalizace dvoubarevnou LED diodou a výkonný chladič, který lze doplnit o volitelný ventilátor (není obsahem balení).
Režimy regulátoru BL-2S:
Poznámka: Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.
| Typ | Střídavý | 
| Použití | Auta | 
| Napájení | 2S LiPo, 6–7 čl. NiMH | 
| BEC | 6,0 V | 
| Délka | 59 mm | 
| Šířka | 39 mm | 
| Výška | 31 mm | 
| Hmotnost | 87 g | 
| Voděodolný | Ano | 
| Teplotní ochrana | Dvoustupňová | 
| Ochrana proti podvybití LiPo akumulátoru | Ano | 
| Porty | Pro ventilátor | 
| Konektor motoru | Traxxas Quick Connect | 
| Konektor baterie | Traxxas iD | 
2 položky
 
             
            Tato webová stránka používá cookies
Za účelem zkvalitnění našich služeb používáme na této stránce soubory cookies. Pro více informací přejděte na Podmínky pro používání internetových stránek.