RC tanky pro děti

Máte-li doma malého vojáka, který ve svém pokojíčku rád pořádá vojenské bitvy, určitě mu uděláte radost některým z našich tanků na dálkové ovládání pro děti.

RC modely - tanky

V naší nabídce naleznete makety skutečných tanků, jako například německý Tiger nebo americký M1 Abrams. Tanky na dálkové ovládání pro děti mají téměř stejné vlastnosti, jako opravdový tank – realistické zvuky při střelbě a při pohybu, otáčení RC tanku na místě protiběžným pohybem pásů, střelba BB kuliček z kanónu včetně zpětného rázu a mnoho dalšího.

S těmito tanky na dálkové ovládání pro děti si jistě vyhrají jak menší, tak větší armádní nadšenci včetně tatínků i dědečků. Díky různým kmitočtům tak můžete použít i více RC tanků najednou a užít si tak společně zajímavé a napínavé vojenské bitvy!

RC tanky na dálkové ovládání

Veškerý výběr tanků na dálkové ovládání pro děti naleznete v kategorii RC tanky a příslušenství.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat