Odeslat stránku na e-mail:
Tanky na dálkové ovládání pro děti

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

RC tanky pro děti

Máte-li doma malého vojáka, který ve svém pokojíčku rád pořádá vojenské bitvy, určitě mu uděláte radost některým z našich tanků na dálkové ovládání pro děti.

RC modely - tanky

V naší nabídce naleznete makety skutečných tanků, jako například německý Tiger nebo americký M1 Abrams. Tanky na dálkové ovládání pro děti mají téměř stejné vlastnosti, jako opravdový tank – realistické zvuky při střelbě a při pohybu, otáčení RC tanku na místě protiběžným pohybem pásů, střelba BB kuliček z kanónu včetně zpětného rázu a mnoho dalšího.

S těmito tanky na dálkové ovládání pro děti si jistě vyhrají jak menší, tak větší armádní nadšenci včetně tatínků i dědečků. Díky různým kmitočtům tak můžete použít i více RC tanků najednou a užít si tak společně zajímavé a napínavé vojenské bitvy!

RC tanky na dálkové ovládání

Veškerý výběr tanků na dálkové ovládání pro děti naleznete v kategorii RC tanky a příslušenství.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat