Vážení zákazníci, o státních svátcích 5. a 6.7 bude otevřena prodejna v OC Šestka a v OC Letňany. Prodejny v Nademlejnské a Karolíny Světlé budou uzavřeny. Přejeme Vám příjemné prázdniny.

Tamiya plastikové modely

Japonská společnost Tamiya věnující se výrobě modelů automobilů na baterie a dálkové ovládání je ve svém oboru velmi uznávanou firmou. Svou činnost rozšířila také na výrobu plastikových modelů, barev a obecně doplňků k rc modelům.

Originální Tamiya rc modely

Tamiya plastikové modely představují širokou škálů produktů, ze kterých si vybere každý milovník modelů - rc kamiony Tamiya, Volvo Tamiya truck, rc tank Tamiya a mnoho dalších. Mezi nejoblíbenější pordukty patří Tamiya cc-01 a Tamiya tt-01. Jedná se o vysoce kvalitní stavebnice off-road podvozku. Své místo u modelářů si našly také Tamiya rc modely aut, tahačů a monstertrucků.

Barvy Tamiya pro každý model

Se zmiňovanými modely naleznete v nabídce také Tamiya barvy, štětce a náhradní díly. Modelářské barvy Tamiya jsou výborným pomocníkem při zkrášlování vašeho modelu, díky kterým bude váš model originální. Pro větší plochy můžete použít barvy ve spreji Tamiya, které vám ušetří čas při barvení modelu. Akrylové barvy jsou v nabídce v mnoha odstínech. Stačí si jen vybrat.

Produkty firmy Tamiya naleznete zde

 

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2022. Všechna práva vyhrazena