Kód zboží: TAA13006S10X6
EAN: 6928493304488
Poslat dotaz
  • Popis produktu
  • Technické informace
Popis produktu
Gens Ace - Acepow Electronics Co. Ltd TAA13006S10X6 - TATTU FunFly LiPo Series – 6S 1300mAh 22,2V 6S1P (100C) XT60 Plug
Technické informace
Kapacita 1300 mAh
Napětí 22,2 V
Max. proudové zatížení 100C (130 A)
Max. vybíjecí proud 200C (260 A)
Hmotnost 225 g
Rozměry 75×36×44 mm