Vážení zákazníci, v současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Zboží zakoupené prostřednictvím e-shopu si lze vyzvednout osobně na pobočce ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko. Zásilkový prodej není nijak omezen.

Syma Z1 mikrokvadrokoptéra RTF

Náhled produktu - Syma Z1 mikrokvadrokoptéra RTF

Dostupnost:
Skladem 1 ks

OC Šestka 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 1 701 Kč
Cena na prodejně: 1 790 Kč
+
Výrobce: SYMA
Kód zboží: SYZ1

Popis produktu

Mikrokvadrokoptéra disponující vynikajícími letovými vlastnostmi konstruovaná pro klidné létání venku, v místnostech i halách. Možnost natáčení videa a pořizování fotografií. Díky šestiosému gyroskopu a barometrickému čidlu je model velmi stabilní, a umožňuje tak pořízení obrazového záznamu ve vysoké kvalitě. Skládací ramena, barometrické a optické čidlo pro snímání výšky letu, možnost létat do vzdálenosti až 70 m. Rozměry modelu: 256×200×35 mm.

Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození. Podvozek zajišťuje stabilitu při vzletu i přistání a ochranné oblouky vrtulí zabrání jejich poškození při nechtěném pádu.

Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, což je podmínka pro pořizování kvalitních videozáznamů a fotografií. Model je vybaven barometrickým čidlem, které umožňuje udržování nastavené výšky, a tak se pilot může plně věnovat práci s kamerou. Červené a zelené LED diody na těle modelu pomáhají při orientaci. Model je vybaven i funkcí Headless – řízení z pohledu pilota v modelu.

Model je vybaven dvojitým bezpečnostním systémem:

  • Ochrana proti nízkému napětí baterie – indikace led diodami upozorňuje na nízké napětí baterie, při poklesu na nejnižší hodnotu model automaticky přistane.
  • Ochrana proti přetížení pohonného sytému – při přetížení systému nebo kontaktu vrtule s překážkou model automaticky zastaví motory.

Kamera je vybavená WiFi přenosem na mobilní telefon, kterým se model ovládá. Pro ovládání kamery a živý FPV náhled je určena aplikace SYMA FLY, jež je kompatibilní s mobilními telefony s operačním systémem iOS (iOS 5.0 a vyšší) a Android (Android 4.1 a vyšší).

Model lze řídit pouze pomocí mobilního telefonu/tabletu. K dispozici je celá řada automatických funkcí včetně funkce Waypoint, která umožňuje létat s modelem po předem definované trase.

Pohonná Li-Ion baterie 3,7 V 500 mAh se nabíjí přiloženým USB nabíječem, doba nabití akumulátoru je cca 130 minut, doba letu pak přibližně 7 minut.

Obsah balení:

  • 1× mikrokvadrokoptéra Syma X5UW,
  • 1× kamera,
  • 6× vrtule,
  • 1× sada ochranných oblouků,
  • 1× 3,7V Li-Ion akumulátor s kapacitou 500 mAh,
  • 1× USB nabíječ pohonného akumulátoru.

 

Dotaz na produkt: Syma Z1 mikrokvadrokoptéra RTF

Kód zboží: SYZ1

Text dotazu

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat